(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Nagy Tünde Dátum: 2015-12-16 19:01:33
írta ekkor: 2015-12-16 11:42:37
Kedves Tünde! Szerintem ha 160 körül van,elfér rajta. :) Üdv: Eszter
Köszönöm a választ! Várjuk az augusztust! :)
Dátum: 2015-12-16 11:54:59
Évaanya írta ekkor: 2015-12-13 21:27:51
Kedves Fórumozók, Idegenvezetők! Érdeklődni szeretnék, hogy Pargán melyik strand milyen (homokos, kavicsos, sziklás), illetve lassan mélyülnek-e v. gyorsan (10 év körüli gyerekek számára mennyire ajánlott). Illetve hallottam már a vizitaxiról, mit kell róla tudni? A Zorbas apartmanban melyik 5 férőhelyes szoba a galériás stúdió? Köszönöm:
Kedves Éva! A pargai partok aprókavicsosak.A Valtos vége elhomokosodik.A víz gyorsan mélyül,kb. 5 méter után már nem ér le a lábunk.A strandok végén és a vízben is vannak sziklák,ezekre akár ki lehet mászni,akárcsak a Krioneri stranddal szemben lévő szigetecskére (ennek is van egy picike partja).De ilyenkor ajánlott a gumicipő viselése. A vizitaxikkal több helyre is eljuthatunk.A Valtos és a Krioneri strand között fél óránként van járatuk.De közlekednek a szomszédos Lichnos öbölbe is igen gyakran. Ritkábban vannak járataik Sarakiniko felé is. A jegyárak távolságtól függően oda-vissza 5-12euro között mozogtak 2015-ben. Üdv: Eszter
Dátum: 2015-12-16 11:42:37
Nagy Tünde írta ekkor: 2015-12-11 17:40:11
Kedves Fórumozók! Az érdekelne, hogy a Miltos apartmanban lévő fotelágyon elfér e egy 14 éves gyerek? Kb 160 cm magas. Köszönöm előre is a válaszokat!
Kedves Tünde! Szerintem ha 160 körül van,elfér rajta. :) Üdv: Eszter
Bódi Ilona Dátum: 2015-12-14 17:34:25
Anikó írta ekkor: 2015-11-09 20:18:24
Kedves Zoltán! Köszönöm a gyors választ!További szép napot! Anikó
Kedves Anikó! Egyetértek Zoltánnal. A 7-ből fantasztikus a kilátás, és nem beszélve hogy olyan mintha egy vártoronyban lennél! Szóval fantasztikus, csak ajánlani tudom. Kicsit magas, de megéri :-)
Évaanya Dátum: 2015-12-13 21:27:51
Kedves Fórumozók, Idegenvezetők! Érdeklődni szeretnék, hogy Pargán melyik strand milyen (homokos, kavicsos, sziklás), illetve lassan mélyülnek-e v. gyorsan (10 év körüli gyerekek számára mennyire ajánlott). Illetve hallottam már a vizitaxiról, mit kell róla tudni? A Zorbas apartmanban melyik 5 férőhelyes szoba a galériás stúdió? Köszönöm: