Szia Anikó! Mi tavaly voltunk az Alexiában, a 4-es szobában, ami két ágyas, szép volt a kilátás. Ha adsz email címet, elküldöm a kilátásról a képet. üdv: Veronika
Kedves Anikó! Mi 2014-ben voltunk. Meg voltunk elégedve, csak a tulaj néha bogaras. Sokat kel gyalogolni a központból, de Parga csodás