(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Ági Dátum: 2015-12-12 23:11:13
Kedves Fórumozók/ Szeretnék segítséget kapni, ha valaki volt már a Babos apartmanban, a 2. emeleten hányas szoba az a 2 ágyas, amelyik a bejárat felől és utcára nézve kezdődik? Előre is köszi, Ági
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2015-12-12 06:34:21
Veronika írta ekkor: 2015-11-13 11:23:13
Szia Anikó! Mi tavaly voltunk az Alexiában, a 4-es szobában, ami két ágyas, szép volt a kilátás. Ha adsz email címet, elküldöm a kilátásról a képet. üdv: Veronika
Kedves Anikó! Mi 2014-ben voltunk. Meg voltunk elégedve, csak a tulaj néha bogaras. Sokat kel gyalogolni a központból, de Parga csodás smile
Nagy Tünde Dátum: 2015-12-11 17:40:11
Kedves Fórumozók! Az érdekelne, hogy a Miltos apartmanban lévő fotelágyon elfér e egy 14 éves gyerek? Kb 160 cm magas. Köszönöm előre is a válaszokat!
Grand Nelli Dátum: 2015-12-09 10:04:11
Tisztelt Utasaink! Elindítottuk a 2016-os nyári szezon előfoglalását a következő desztinációkra: Parália, Sarti, Neos Marmaras, Parga, Nei Pori Hamarosan a többi helyre is elérhető lesz a foglalás, addig kis türelmüket kérjük. Üdvözlettel Grand Nelli
Anikó Dátum: 2015-11-13 13:22:17
Szia Veronika! Köszönöm a segítséget,nagyon aranyos vagy, ha esetleg egyéb tapasztalataidat is megírod, megköszönöm. E-mail:[email protected] Üdv. Anikó