Kedves Fórumozók/ Szeretnék segítséget kapni, ha valaki volt már az Alexia apartmanban, melyik apartmanból legjobb a kilátás a tengerre. Előre is köszönöm. Anikó.. Nem voltam pontos, melyik 2 ágyas apartmanból legjobb a kilátás a tengerre? Köszönöm. Anikó
Szia Anikó! Mi tavaly voltunk az Alexiában, a 4-es szobában, ami két ágyas, szép volt a kilátás. Ha adsz email címet, elküldöm a kilátásról a képet. üdv: Veronika