(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2015-11-13 11:23:13
Anikó írta ekkor: 2015-11-12 17:56:40
Kedves Fórumozók/ Szeretnék segítséget kapni, ha valaki volt már az Alexia apartmanban, melyik apartmanból legjobb a kilátás a tengerre. Előre is köszönöm. Anikó.. Nem voltam pontos, melyik 2 ágyas apartmanból legjobb a kilátás a tengerre? Köszönöm. Anikó
Szia Anikó! Mi tavaly voltunk az Alexiában, a 4-es szobában, ami két ágyas, szép volt a kilátás. Ha adsz email címet, elküldöm a kilátásról a képet. üdv: Veronika
Anikó Dátum: 2015-11-12 17:56:40
Kedves Fórumozók/ Szeretnék segítséget kapni, ha valaki volt már az Alexia apartmanban, melyik apartmanból legjobb a kilátás a tengerre. Előre is köszönöm. Anikó.. Nem voltam pontos, melyik 2 ágyas apartmanból legjobb a kilátás a tengerre? Köszönöm. Anikó
Anikó Dátum: 2015-11-09 20:18:24
Kedves Zoltán! Köszönöm a gyors választ!További szép napot! Anikó
Dávid Zoltán Dátum: 2015-11-08 20:33:13
Anikó írta ekkor: 2015-11-08 10:51:05
Kedves Fórumozók/ Szeretnék segítséget kapni, ha valaki volt már az Alexia apartmanban, melyik apartmanból legjobb a kilátás a tengerre. Előre is köszönöm. Anikó
Kedves Anikó ! Az Alexia 7-es apartmanból a legjobb a kilátás a tengerre. Üdv:Zoltán :)
Anikó Dátum: 2015-11-08 10:51:05
Kedves Fórumozók/ Szeretnék segítséget kapni, ha valaki volt már az Alexia apartmanban, melyik apartmanból legjobb a kilátás a tengerre. Előre is köszönöm. Anikó