(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dr. Györki Jánosné Dátum: 2015-06-17 12:03:03
Oláh Renáta írta ekkor: 2015-06-17 11:42:56
Jó Napot! Az irodától kérdezném, hogy tudnak információval szolgálni az ügyben, hogy a szerbek vagy a macedónok miért nem engednek utasokat ki ill. be az országba? A személyikkel nem stimmelt valami, de mi?! Voltak akik gyerekkel maradtak kint. Pár nap és indulunk, mi is gyerekkel utazunk és az idegbaj kerülget, hogy ez megtörténhet velünk is. Valamint ha megtörténik, hova kell menni: követségre?
Kedves Renáta! Akkor szokták leszállítani az utasokat, ha az iratok nincsenek rendben. Nem kell aggódni indokolatlanul. Az a lényeg, hogy a személyi még legalább 3 hónapig érvényes legyen. Sajnos minden szezonban előfordul ilyen, tavaly tőlünk egy nászutas párt szállítottak ezért le.
Oláh Renáta Dátum: 2015-06-17 11:42:56
Jó Napot! Az irodától kérdezném, hogy tudnak információval szolgálni az ügyben, hogy a szerbek vagy a macedónok miért nem engednek utasokat ki ill. be az országba? A személyikkel nem stimmelt valami, de mi?! Voltak akik gyerekkel maradtak kint. Pár nap és indulunk, mi is gyerekkel utazunk és az idegbaj kerülget, hogy ez megtörténhet velünk is. Valamint ha megtörténik, hova kell menni: követségre?
Sajti-Faragó Magdolna Dátum: 2015-06-16 15:52:56
Dávid Zoltán írta ekkor: 2015-06-13 15:42:22
Tisztelt Parga Fórumozók és Idegenvezetők ! A facebookon ,két Pargával foglalkozó csoportban( a Parga szeretünk és a Parga Love ) csoportokban az Alaxia apartman és tulajdonosnőének furcsa szokásairól írnak. Állítólag kétnaponta takarítja a szobákat ,ami nem is lenne baj! Csak mint írják, ha Alexia néni takarítani akar és a vendég a szobában tartózkodik majd hogy nem kizavarja az épp ott lévő vendéget, hogy márpedig ő most takarítani fog. Az apartmanról nincs leltár felvéve, hogy mi található benne! Akik korábban voltak írják, hogy mindent alaposan nézzünk meg és még az elején szóljunk, hogy nem törött vagy sérült valami, mert ha ilyet talál a végén Alexia néni azt megpróbálja kifizettetni velünk holott lehet , hogy semmi közünk nem volt a károkozáshoz. (célszerű képeket készíteni) Persze,ha leltár sincs készítve akkor nehéz lesz az ott lévő dolgok ellenőrzése,hisz honnét tudja így az ember,hogy egyáltalán minek kell ott lennie. Az egyik vendég ,aki most kint tartózkodik, azt írta hogy a Alexia néni kutyája megharapta, részleteket az esetről nem igazán tudunk. Jó lenne, ha az ilyen jellegű problémák mire mi utazunk megoldódnának, mert nem ezért fizettünk !! Nem tudom ,hogy az Idegenvezetőknek jelezték -e ezeket a dolgokat?! Csak reménykedünk ,hogy nekünk senki és semmi nem rontja el a nyaralásunkat ! Üdvözlettel: Dávid Zoltán
Az Alexia apartman az egyik legszebb apartman! A tulajdonosnője, Alexia néni már nem nyújt ennyire kellemes élményt! smile Tavaly ott laktunk egy hétig, sajnos, sok negatívot tudok Róla írni én is! Egész héten semmi gond nem volt Vele, ott kávéztunk a bárjában, ott bandáztunk esténként a többiekkel! Az utolsó előtti napon elvitte a szobánkból az egyik kéztörlő törülközőt, majd másnap reggel bekopogott, hogy fizessünk 5 eurót, mert elloptuk a törülközőjét!!! De jelzem, még nem voltunk nagyon összecsomagolva sem, de Ő már tudta kintről, hogy mi hiányzik! smile A Férjem nem éppen higgadt, ha jogtalanul gyanúsítgatják, ezért hatalmas veszekedés tört ki! Alexia néni nem volt hajlandó átnézni a bőröndjeinket, amivel egyértelműen bebizonyosodott volna a csalása! Végül az Idegenvezető és az Iroda segítségével sikerült tisztázni a dolgot! Volt, akivel soha nem létezett terítőt fizettetett meg, volt, akinek megette a felbontott édességét, és volt, akivel egy törött tányért akart kifizettetni a reálisnál is többszörös áron! Pedig kedvesek voltunk Vele egész héten és nem kevés pénzt hagytunk ott, a bárjában! A gyerekei nem győztek bocsánatot kérni, mondták, hogy az anyjuk nem teljesen ép eszű! Kicsit elrontotta ez az élmény a tavalyi utolsó napunkat! Ennek ellenére idén ismét Pargán nyaraltunk, immár a Sifakisban, ahol viszont mindennel elégedettek voltunk! smile
Sajti-Faragó Magdolna Dátum: 2015-06-16 15:40:39
Idén is csodálatos 1 hetet töltöttünk Pargán! Külön köszönet illeti meg a Sifakis ház tulajdonosait illetve a rendkívül kedves idegenvezetőket: Klara Tanko-t és Eszter Vatai-t, Akik mindenben a segítségünkre voltak, és részesei voltak annak, hogy ennyire jól éreztük magunkat!!! Jövőre ismét Parga, mert ez egy nagy szerelem! :D
Kevin Dátum: 2015-06-16 11:25:57
Kedves Grand Klára és Eszter! Pár napja küldtem egy privát e-mailt a [email protected] címre, melyet az iroda bocsájtott rendelkezésemre. Legnagyobb sajnálatomra egyenlőre nem kaptam választ - bár tisztában vagyok vele, hogy a vendégekkel való törődés minden időt és energiát felemészt. Ám kérdéseimmel nem akartam a fórum nyilvánossága előtt időt rabolni. Remélem levelem nem tűnt el a világháló rengetegében. Ha mégis ez történt, szeretném elküldeni egy másik elérhetőségükre - amennyiben ezt lehetővé teszik számomra. Üdvözlettel: Kevin