Tisztelt Parga Fórumozók és Idegenvezetők ! A facebookon ,két Pargával foglalkozó csoportban( a Parga szeretünk és a Parga Love ) csoportokban az Alaxia apartman és tulajdonosnőének furcsa szokásairól írnak. Állítólag kétnaponta takarítja a szobákat ,ami nem is lenne baj! Csak mint írják, ha Alexia néni takarítani akar és a vendég a szobában tartózkodik majd hogy nem kizavarja az épp ott lévő vendéget, hogy márpedig ő most takarítani fog. Az apartmanról nincs leltár felvéve, hogy mi található benne! Akik korábban voltak írják, hogy mindent alaposan nézzünk meg és még az elején szóljunk, hogy nem törött vagy sérült valami, mert ha ilyet talál a végén Alexia néni azt megpróbálja kifizettetni velünk holott lehet , hogy semmi közünk nem volt a károkozáshoz. (célszerű képeket készíteni) Persze,ha leltár sincs készítve akkor nehéz lesz az ott lévő dolgok ellenőrzése,hisz honnét tudja így az ember,hogy egyáltalán minek kell ott lennie. Az egyik vendég ,aki most kint tartózkodik, azt írta hogy a Alexia néni kutyája megharapta, részleteket az esetről nem igazán tudunk. Jó lenne, ha az ilyen jellegű problémák mire mi utazunk megoldódnának, mert nem ezért fizettünk !! Nem tudom ,hogy az Idegenvezetőknek jelezték -e ezeket a dolgokat?! Csak reménykedünk ,hogy nekünk senki és semmi nem rontja el a nyaralásunkat ! Üdvözlettel: Dávid Zoltán