(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Süle Veronika Dátum: 2015-06-15 10:47:36
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy ha Pargan bérelünk autót, van-e valami határ, hogy meddig lehet a bérelt autóval elmenni? (Mint pl a szigeteknél, a szigetről nem lehet az autót kivinni.) Köszönöm!
Nagy Mónika Dátum: 2015-06-14 14:02:28
Árokszállásiné Pliska Edina írta ekkor: 2015-06-14 10:35:07
Szia örülök, remélem jól sikerül minden. Ti már voltatok errefelé? Mi Korfun voltunk nászúton, de szeretnénk oda újra visszamenni, ezt érdemes megnéznetek, nagyon szép, tartalmas program. Ti melyik apartmanban lesztek, mi az Aliceben szállunk meg.
Szia.Nem voltunk még itt.Azt már látom 1 hét nagyon kevés lesz...Korfun voltam 2 hét is kevés volt..Sajnos nekünk már csak ebben az időpontban,mire foglalni tudtunk csak az Elsa volt szabad szoba.Remélem nem lesz nagy szivás,de biztos a világ végén lesz,mindentől nagyon távol.....:(Még jó hogy szeretünk túrázni....
Árokszállásiné Pliska Edina Dátum: 2015-06-14 10:35:07
Nagy Mónika írta ekkor: 2015-06-14 07:51:17
Szia.Mi is ebben az időben utazunk, Székesfehérvárról indulunk.:)Sok kirándulást terveztünk mi is.
Szia örülök, remélem jól sikerül minden. Ti már voltatok errefelé? Mi Korfun voltunk nászúton, de szeretnénk oda újra visszamenni, ezt érdemes megnéznetek, nagyon szép, tartalmas program. Ti melyik apartmanban lesztek, mi az Aliceben szállunk meg.
Nagy Mónika Dátum: 2015-06-14 07:51:17
Árokszállásiné Pliska Edina írta ekkor: 2015-06-13 09:33:47
Sziasztok! :) Érdeklődnék utazik valaki 07.07-14 között Pargaba?Mi Nyíregyházáról megyünk a férjemmel. Arra gondoltam itt tudnánk beszélgetni, ismerkedni hogy kint tudjunk egymásról esetleg ha valakinek segítség vagy bármi kellene már nem lennénk teljesen idegenek. Mi még nem jártunk itt, de már nagyon várjuk biztos szép hely és a programok is jók, sajnálom, hogy egy nap lesz Korfu és a Meteorák, de hátha addig ez változik. Aki járt már itt tudna mesélni egy kicsit mit érdemes megnézni, vagy mennyi az út időben, hasonlók. Akik kint vannak azoknak jó nyaralást és köszi előre is :)
Szia.Mi is ebben az időben utazunk, Székesfehérvárról indulunk.:)Sok kirándulást terveztünk mi is.
Dávid Zoltán Dátum: 2015-06-13 15:42:22
Tisztelt Parga Fórumozók és Idegenvezetők ! A facebookon ,két Pargával foglalkozó csoportban( a Parga szeretünk és a Parga Love ) csoportokban az Alaxia apartman és tulajdonosnőének furcsa szokásairól írnak. Állítólag kétnaponta takarítja a szobákat ,ami nem is lenne baj! Csak mint írják, ha Alexia néni takarítani akar és a vendég a szobában tartózkodik majd hogy nem kizavarja az épp ott lévő vendéget, hogy márpedig ő most takarítani fog. Az apartmanról nincs leltár felvéve, hogy mi található benne! Akik korábban voltak írják, hogy mindent alaposan nézzünk meg és még az elején szóljunk, hogy nem törött vagy sérült valami, mert ha ilyet talál a végén Alexia néni azt megpróbálja kifizettetni velünk holott lehet , hogy semmi közünk nem volt a károkozáshoz. (célszerű képeket készíteni) Persze,ha leltár sincs készítve akkor nehéz lesz az ott lévő dolgok ellenőrzése,hisz honnét tudja így az ember,hogy egyáltalán minek kell ott lennie. Az egyik vendég ,aki most kint tartózkodik, azt írta hogy a Alexia néni kutyája megharapta, részleteket az esetről nem igazán tudunk. Jó lenne, ha az ilyen jellegű problémák mire mi utazunk megoldódnának, mert nem ezért fizettünk !! Nem tudom ,hogy az Idegenvezetőknek jelezték -e ezeket a dolgokat?! Csak reménykedünk ,hogy nekünk senki és semmi nem rontja el a nyaralásunkat ! Üdvözlettel: Dávid Zoltán