Sziasztok! Érdeklődnék a Nanos apartman felől. Mennyire meredek az oda feljutás a tengertől? Kicsit elrettent az 50 m szintkülönbség, mivel túlsúllyal küszködöm. Az iroda idősebbeknek nem nagyon ajánlja, így félek, hogy nekem sem lesz egyszerű a közlekedés (bár edzésnek biztos jó).
Kedves Luna! Pontos az iroda leírása. Valóban egy emelkedőn kell feljutni a házhoz. Akik tavaly velünk voltak és a Nanosban laktak, azok közül mindenki dicsérte a házat. Gyönyörű a kilátás, szép tiszta, rendezett környezet, de az idősebbek és a végtag fájósak eléggé megszenvedtek vele. A Miltos háznál a temető mellett is fel lehet jutni a házhoz, szerintem az valamivel könnyebb pálya. Egyébként Parga olyan, mintha ott minden út felfelé vezetne :-). Edzésnek valóban jó lesz. Mi mindegyik házat megnéztük a két hét alatt és arra a következtetésre jutottunk, hogy gyönyörű kilátás ide vagy oda, elhelyezkedés, megközelíthetőség szempontjából a Miltos van a legjobb helyen. Mi ott voltunk és nagyon örültünk neki, hogy azt a házat választottuk. Ha megyünk még, akkor tutira arra esik ismét a választásunk.