Szia Kitti! A Babosról nem tudok Neked infóval szolgálni, majd ír valaki más biztosan. Viszont mindenképpen ajánlom megnézni az Ali Pasa várát, csodás a kilátás. Ha jöttök visszafelé, akkor keressétek meg a vízesést Anthousában, mert nagyon szép, van ott egy vízi malom is, ami múzeumként működik. Pargán érdemes minden kis utcácskát bejárni, mert klassz helyeket lehet találni és menjetek el mindhárom strandra is. A környékbeli strandokat is ajánlom még, Lichnos, Sarakiniko,valamint a fakultatívok közül a Jón tengeri hajóutat és a Paxos -Antipaxos kirándulást. Mi ezeken voltunk. De akárhogyan is döntenétek, mindenképpen csodás helyeket fogtok látni. Kipróbálni érdemes a fagyott joghurtot, isteni finom, sokféle feltéttel lehet kérni, szerintem sokkal fincsibb, mint a fagyi. Menjetek fel a pargai várba, illetve a Piso-Krionerinél van egy kis dombocska, amire vezet fel egy lépcső, fent pedig van egy bár, ahonnan csodás a kilátás, érdemes megnézni azt is. Ússzatok át a kis szigetre, egyedülálló élmény lehet, mi ott nem jártunk, de egyszer fogunk! Vagy bármit, amihez kedvetek van, Pargán minden gyönyörű, mi tavaly voltunk, de a kedvenc helyem lett.

Jó nyaralást, üdv: Veronika
Kedves Veronika!
Nagyon szépen köszönöm gyors és kimerítő válaszod! :) Nagyon kedves Tőled, hogy ilyen hosszan írtál! Minden nagyon klasszul hangzik!!! :) Nagyon várom, hogy én is megnézhessem!
Kellemes nyaralást Neked is!!