(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Luna1110 Dátum: 2015-06-10 00:00:52
Sziasztok! Érdeklődnék a Nanos apartman felől. Mennyire meredek az oda feljutás a tengertől? Kicsit elrettent az 50 m szintkülönbség, mivel túlsúllyal küszködöm. Az iroda idősebbeknek nem nagyon ajánlja, így félek, hogy nekem sem lesz egyszerű a közlekedés (bár edzésnek biztos jó).
Temesvári Tünde Dátum: 2015-06-09 21:08:41
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!Kellemes pihenést Mindenkinek!
Kapinusz Kitti Dátum: 2015-06-09 18:13:10
írta ekkor: 2015-06-09 14:34:14
Szia Kitti! Biztos más is hozzászól majd,de annyit elmondhatunk,hogy a vendégeink elégedettek a Babos apartmannal. :) A központ kb. 5 perc séta, a piac is nagyon közel van hozzá. A Krioneri part kb. 15 perces, a Valtos 20 perces gyaloglással elérhető. Üdv: Eszter és Klára
Kedves Eszter és Klára! Köszönöm a gyors választ! Jól hangzik! :) Üdv.: Kitti
Kapinusz Kitti Dátum: 2015-06-09 18:12:20
Veronika írta ekkor: 2015-06-09 14:31:46
Szia Kitti! A Babosról nem tudok Neked infóval szolgálni, majd ír valaki más biztosan. Viszont mindenképpen ajánlom megnézni az Ali Pasa várát, csodás a kilátás. Ha jöttök visszafelé, akkor keressétek meg a vízesést Anthousában, mert nagyon szép, van ott egy vízi malom is, ami múzeumként működik. Pargán érdemes minden kis utcácskát bejárni, mert klassz helyeket lehet találni és menjetek el mindhárom strandra is. A környékbeli strandokat is ajánlom még, Lichnos, Sarakiniko,valamint a fakultatívok közül a Jón tengeri hajóutat és a Paxos -Antipaxos kirándulást. Mi ezeken voltunk. De akárhogyan is döntenétek, mindenképpen csodás helyeket fogtok látni. Kipróbálni érdemes a fagyott joghurtot, isteni finom, sokféle feltéttel lehet kérni, szerintem sokkal fincsibb, mint a fagyi. Menjetek fel a pargai várba, illetve a Piso-Krionerinél van egy kis dombocska, amire vezet fel egy lépcső, fent pedig van egy bár, ahonnan csodás a kilátás, érdemes megnézni azt is. Ússzatok át a kis szigetre, egyedülálló élmény lehet, mi ott nem jártunk, de egyszer fogunk! Vagy bármit, amihez kedvetek van, Pargán minden gyönyörű, mi tavaly voltunk, de a kedvenc helyem lett. smile Jó nyaralást, üdv: Veronika
Kedves Veronika! Nagyon szépen köszönöm gyors és kimerítő válaszod! :) Nagyon kedves Tőled, hogy ilyen hosszan írtál! Minden nagyon klasszul hangzik!!! :) Nagyon várom, hogy én is megnézhessem! Kellemes nyaralást Neked is!!
Dátum: 2015-06-09 14:34:14
Kapinusz Kitti írta ekkor: 2015-06-09 11:45:17
Sziasztok! Főként azokat kérdezném, akik már voltak a Babos apartmanban: mennyire tiszta? jó helyen található? mennyi idő eljutni egyik-másik strandra? Illetve, érdekelne, hogy miket ajánlanátok, mit nézzünk meg mindenképpen, mit próbáljunk ki mindenképpen? :) Köszönöm a válaszokat! Üdv.: Kitti
Szia Kitti! Biztos más is hozzászól majd,de annyit elmondhatunk,hogy a vendégeink elégedettek a Babos apartmannal. :) A központ kb. 5 perc séta, a piac is nagyon közel van hozzá. A Krioneri part kb. 15 perces, a Valtos 20 perces gyaloglással elérhető. Üdv: Eszter és Klára