(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2015-06-09 14:31:46
Kapinusz Kitti írta ekkor: 2015-06-09 11:45:17
Sziasztok! Főként azokat kérdezném, akik már voltak a Babos apartmanban: mennyire tiszta? jó helyen található? mennyi idő eljutni egyik-másik strandra? Illetve, érdekelne, hogy miket ajánlanátok, mit nézzünk meg mindenképpen, mit próbáljunk ki mindenképpen? :) Köszönöm a válaszokat! Üdv.: Kitti
Szia Kitti! A Babosról nem tudok Neked infóval szolgálni, majd ír valaki más biztosan. Viszont mindenképpen ajánlom megnézni az Ali Pasa várát, csodás a kilátás. Ha jöttök visszafelé, akkor keressétek meg a vízesést Anthousában, mert nagyon szép, van ott egy vízi malom is, ami múzeumként működik. Pargán érdemes minden kis utcácskát bejárni, mert klassz helyeket lehet találni és menjetek el mindhárom strandra is. A környékbeli strandokat is ajánlom még, Lichnos, Sarakiniko,valamint a fakultatívok közül a Jón tengeri hajóutat és a Paxos -Antipaxos kirándulást. Mi ezeken voltunk. De akárhogyan is döntenétek, mindenképpen csodás helyeket fogtok látni. Kipróbálni érdemes a fagyott joghurtot, isteni finom, sokféle feltéttel lehet kérni, szerintem sokkal fincsibb, mint a fagyi. Menjetek fel a pargai várba, illetve a Piso-Krionerinél van egy kis dombocska, amire vezet fel egy lépcső, fent pedig van egy bár, ahonnan csodás a kilátás, érdemes megnézni azt is. Ússzatok át a kis szigetre, egyedülálló élmény lehet, mi ott nem jártunk, de egyszer fogunk! Vagy bármit, amihez kedvetek van, Pargán minden gyönyörű, mi tavaly voltunk, de a kedvenc helyem lett. smile Jó nyaralást, üdv: Veronika
Dátum: 2015-06-09 14:24:53
Temesvári Tünde írta ekkor: 2015-06-08 09:47:39
Sziasztok! Köszönöm a gyors választ! Lehet már tudni,hogy melyik nap melyik fakultatív lesz? Július közepén megyünk. Lehet, hogy lesz még pàr kérdésem, közeledik az idő.:) köszönöm előre is!
Kedves Tünde! Valóban úgy vannak a programok,ahogy Veronika is írta egy előző beszélgetésre hivatkozva. Annyiban kiegészíteném,hogy a héten már a sarakinikoi kirándulás is indul, hétfői napon 23/17 Euro. Sok szeretettel várunk mindenkit Pargan! :) Üdv: Eszter és Klára
Kapinusz Kitti Dátum: 2015-06-09 11:45:17
Sziasztok! Főként azokat kérdezném, akik már voltak a Babos apartmanban: mennyire tiszta? jó helyen található? mennyi idő eljutni egyik-másik strandra? Illetve, érdekelne, hogy miket ajánlanátok, mit nézzünk meg mindenképpen, mit próbáljunk ki mindenképpen? :) Köszönöm a válaszokat! Üdv.: Kitti
Veronika Dátum: 2015-06-08 15:01:10
Temesvári Tünde írta ekkor: 2015-06-08 09:47:39
Sziasztok! Köszönöm a gyors választ! Lehet már tudni,hogy melyik nap melyik fakultatív lesz? Július közepén megyünk. Lehet, hogy lesz még pàr kérdésem, közeledik az idő.:) köszönöm előre is!
Szia Tünde! Két oldallal korábban volt téma a fakultatívok beosztása, íme: Grand Klára Dátum: 2015-05-25 21:53:08 Válasz Sándor János írta 2015-05-25 15:55:45 kor: Kedves Grand Klára!!! Augusztusban megyünk Pargára, és a fakultatív programok idejéről és áráról szeretnék érdeklődni!! köszönettel, Sándor János... Kedves János! A fakultatív kirándulások jelenlegi programja a következő: Szerda: Naplemente vártúra 12/8 euro Csütörtök: Jón-tengeri szigettúra 30/15 euro Péntek: Meteora 30/15 euro + 3 euro belépő Korfu 40/20 euro Szombat: Természeti-mítikus túra(Acheron folyó) 30/15 euro Vasárnap: Paxos, Antipaxos 22/12 euro Vikos folyó és környéke 30/15 euro Hétfő: Albánia 40/20 euro. Üdv, Klára és Eszter
Temesvári Tünde Dátum: 2015-06-08 09:47:39
Sziasztok! Köszönöm a gyors választ! Lehet már tudni,hogy melyik nap melyik fakultatív lesz? Július közepén megyünk. Lehet, hogy lesz még pàr kérdésem, közeledik az idő.:) köszönöm előre is!