(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dátum: 2015-06-08 08:32:02
Temesvári Tünde írta ekkor: 2015-06-07 18:17:24
Sziasztok! Megtudnátok írni az autó és motor bérlés idei árait? Többen megyünk fontos lenne. Illetve a benzin árat? Köszönöm!
Kedves Tünde! Biciklit 12 Euro/nap, autót 30 Euro/nap + 7 Euro biztosítás, robogót 18 Euro/nap tudtok bérelni. A terep és a helyi közlekedési szokások miatt csak tapasztalt vezetőknek ajánljuk!A benzin kb. 1,66 Euro. Üdv: Eszter és Klára
Temesvári Tünde Dátum: 2015-06-07 18:17:24
Sziasztok! Megtudnátok írni az autó és motor bérlés idei árait? Többen megyünk fontos lenne. Illetve a benzin árat? Köszönöm!
Sándor János Dátum: 2015-06-02 20:52:09
írta ekkor: 2015-05-25 21:53:08
Kedves János! A fakultatív kirándulások jelenlegi programja a következő: Szerda: Naplemente vártúra 12/8 euro Csütörtök: Jón-tengeri szigettúra 30/15 euro Péntek: Meteora 30/15 euro + 3 euro belépő Korfu 40/20 euro Szombat: Természeti-mítikus túra(Acheron folyó) 30/15 euro Vasárnap: Paxos, Antipaxos 22/12 euro Vikos folyó és környéke 30/15 euro Hétfő: Albánia 40/20 euro. Üdv, Klára és Eszter
Köszönöm a választ, augusztusban megyünk!!!
Dátum: 2015-06-01 09:47:57
Klopp Gyula írta ekkor: 2015-05-29 20:17:20
Tegnap előtt jöttünk haza, és örömmel jelentem, hogy Pargán semmi jele a káosznak. Mindenki megtalálta a szállását, és épségben haza is ért. Az idegenvezető lányok - amennyiben az " új lányok" kitétel rájuk vonatkozna - (Klára és Eszter) nagyon is ügyesen és talpraesetten intézik a dolgokat. Nagyon kedvesek, mindenben segítenek ha valaki igényli. Úgy hogy mindenki nyugodtan induljon el. Jó pihenést, és olyan élményekben gazdag kikapcsolódást kívánok mindenkinek, amilyenben nekünk volt részünk, nem utolsó sorban a két lánynak köszönhetően.
Kedves Klopp Gyula! Nagyon örülünk a pozitív visszajelzésnek és hogy sikerült hozzájárulnunk ahhoz, hogy egy élményekkel gazdag, kellemes üdülésben legyen részük. Várjuk vissza szeretettel és várjuk mindazokat is, akik hasonló reményekkel terveznek Pargán üdülni. Továbbra is minden jót kívánunk!:) Üdvözlettel, Klára és Eszter
Dátum: 2015-06-01 09:41:52
Kassainé Szemán Katalin írta ekkor: 2015-05-31 12:05:34
Üdv Mindenkinek! Érdeklődnék,hogy indul-e a Sarakiniko fakultatív program, mert az egyik facebookos csoportban azt olvastam, hogy nem volt az első turnusnál a programok között. Köszönöm!
Kedves Katalin! A Sarakiniko program egyelőre még nincs az ajánlatunkban. Ennek egyik oka az, hogy busszal nem lehet megközelíteni a partot az út rossz minősége miatt, ezt kishajóval próbáljuk megoldani, de még ez is időbe telik, ugyanis ott nincs kikötő. A másik ok pedig az, hogy az ottani étterem még nem nyitott ki. Amint indul a program, közölni fogjuk. Addig is sok más fakultatív közül lehet választani, akár olyant is, amely keretében fürdőzésre is van lehetőség. Üdv, Klára és Eszter