Tegnap előtt jöttünk haza, és örömmel jelentem, hogy Pargán semmi jele a káosznak. Mindenki megtalálta a szállását, és épségben haza is ért. Az idegenvezető lányok - amennyiben az " új lányok" kitétel rájuk vonatkozna - (Klára és Eszter) nagyon is ügyesen és talpraesetten intézik a dolgokat. Nagyon kedvesek, mindenben segítenek ha valaki igényli. Úgy hogy mindenki nyugodtan induljon el. Jó pihenést, és olyan élményekben gazdag kikapcsolódást kívánok mindenkinek, amilyenben nekünk volt részünk, nem utolsó sorban a két lánynak köszönhetően.
Kedves Klopp Gyula! Nagyon örülünk a pozitív visszajelzésnek és hogy sikerült hozzájárulnunk ahhoz, hogy egy élményekkel gazdag, kellemes üdülésben legyen részük. Várjuk vissza szeretettel és várjuk mindazokat is, akik hasonló reményekkel terveznek Pargán üdülni. Továbbra is minden jót kívánunk!:)
Üdvözlettel, Klára és Eszter