(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Dátum: 2015-06-01 09:04:58
Tóthné Molnár Zsuzsanna írta ekkor: 2015-05-28 17:33:39
Kedves Grand Klára! A Zorbas tavernában a vacsora ideje korlátozva van, van egy időintervallum? Ezt azért kérdezem, mivel ha például a Meteorák fakultatív utat választom, akkor nem tudom, hogy mikor érkezek vissza a szállásra és kapok-e még vacsorát a Zorbas tavernában? Köszönettel: Tóthné Molnár Zsuzsanna
Kedves Zsuzsanna! A Zorbas tavernában esténként 18:00-tól 19:30-ig lehet vacsorázni.De esetenként,például ha kirándulásról később érnének vissza, nem jelent problémát a későbbi étkezés.Semmiképp nem fognak éhen maradni. :) Üdvözlettel: Eszter és Klára
Dátum: 2015-06-01 08:45:59
Fehèr Zovàt írta ekkor: 2015-05-31 00:05:25
Szia Eszter. Tudsz nekem adni egy olyan elérhetőséget amin közvetlenűl érhetlek el? [email protected] címre.(már majdnem begyógyúlt a fejem) :)
Szia! Örülünk,hogy jobban vagy! :) A [email protected] címen elérhetsz minket. Üdv: Eszter és Klára
Kassainé Szemán Katalin Dátum: 2015-05-31 12:05:34
Üdv Mindenkinek! Érdeklődnék,hogy indul-e a Sarakiniko fakultatív program, mert az egyik facebookos csoportban azt olvastam, hogy nem volt az első turnusnál a programok között. Köszönöm!
Fehèr Zovàt Dátum: 2015-05-31 00:05:25
Szia Eszter. Tudsz nekem adni egy olyan elérhetőséget amin közvetlenűl érhetlek el? [email protected] címre.(már majdnem begyógyúlt a fejem) :)
Klopp Gyula Dátum: 2015-05-29 20:17:20
Dr. Györki Jánosné írta ekkor: 2015-05-26 20:06:31
Én is kerestem a káoszt de nem találtam smile
Tegnap előtt jöttünk haza, és örömmel jelentem, hogy Pargán semmi jele a káosznak. Mindenki megtalálta a szállását, és épségben haza is ért. Az idegenvezető lányok - amennyiben az " új lányok" kitétel rájuk vonatkozna - (Klára és Eszter) nagyon is ügyesen és talpraesetten intézik a dolgokat. Nagyon kedvesek, mindenben segítenek ha valaki igényli. Úgy hogy mindenki nyugodtan induljon el. Jó pihenést, és olyan élményekben gazdag kikapcsolódást kívánok mindenkinek, amilyenben nekünk volt részünk, nem utolsó sorban a két lánynak köszönhetően.