Kedves Grand Klára!
A Zorbas tavernában a vacsora ideje korlátozva van, van egy időintervallum? Ezt azért kérdezem, mivel ha például a Meteorák fakultatív utat választom, akkor nem tudom, hogy mikor érkezek vissza a szállásra és kapok-e még vacsorát a Zorbas tavernában?
Köszönettel:
Tóthné Molnár Zsuzsanna
Kedves Zsuzsanna!
A Zorbas tavernában esténként 18:00-tól 19:30-ig lehet vacsorázni.De esetenként,például ha kirándulásról később érnének vissza, nem jelent problémát a későbbi étkezés.Semmiképp nem fognak éhen maradni. :)
Üdvözlettel:
Eszter és Klára