(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Kovács Sándor Dátum: 2015-04-04 13:37:31
Forrai Ferenc írta ekkor: 2015-04-03 17:39:57
Tisztelt GrandBalázs! A szállások közt most látom az Elsa apartmant, gondolom új lehet, mert még foglalásokat sem látok rajta. Tudna -e erről a helyről információval szolgálni? Tisztelt Fórumozók! A Nanos apartmanról mondjatok véleményt. Köszönettel: Forrai Ferenc
Üdv! Tavaly a Nanosban laktunk, augusztus végén. Igényes, szép apartman, segítőkész és barátságos tulajdonosokkal. Úgy emlékszem, hogy a konyhai felszereltsége is megfelelő, de mi néhány tányéron kívül nem használtunk mást. A második emeletről szép kilátás nyílik a kikötőre. Talán egyetlen hátránya, hogy kissé magasan fekszik, de jó néhány nyugdíjas korú utastárs is itt szállt meg, és igazából nem panaszkodtak az emelkedőkre. A partról 10 perc alatt kényelmesen fel lehet sétálni és a harmadik napon már nem is annyira lihegős. smile
Forrai Ferenc Dátum: 2015-04-03 17:39:57
Tisztelt GrandBalázs! A szállások közt most látom az Elsa apartmant, gondolom új lehet, mert még foglalásokat sem látok rajta. Tudna -e erről a helyről információval szolgálni? Tisztelt Fórumozók! A Nanos apartmanról mondjatok véleményt. Köszönettel: Forrai Ferenc
Katona Oszkárné Dátum: 2015-03-30 20:43:21
Veronika írta ekkor: 2015-03-30 13:23:22
Kedves Katonáné! Szállás ügyben nem tudok segíteni, mi tavaly az Alexiában laktunk, az nagyon szép, igényes apartman, a többiről nem tudok írni. Igazi homokos part véleményem szerint nincs Pargán, de erről vannak más vélemények is. Inkább kavicsos - apró kavicsos a part, néhol fel van szórva homokkal egy rész, de összességében nem lehet összehasonlítani pl. NeiPorival és a hasonló hosszú, homokos parttal rendelkező helyekkel. A tenger hamar mélyül és picit hűvösebb, mint más helyeken, de azért fázni nem lehet benne. Mi június elején voltunk és már akkor is simán fürödtünk, nem fáztunk, később pedig még sokkal kellemesebb. Mi is kirándultunk tavaly egyénileg, 19 euróért béreltünk egy motort, egy napra, azzal kirándultunk. Mi így mentünk el az Acheron folyóhoz és Pargától délre lévő strandokra, pl. Lichnos, Agia Inannaki. Voltunk motorral az Ali Pasa várban, azután Anthousában megtaláltuk a vízesést, citrom ligetek között motoroztunk. Mindegyik csodás hely, az Acheronon kívül egyik sincs messze, néhány km csak észak vagy déli irányba. Mi egyénileg fizettünk be a Paxos - Antipaxos kirándulásra is, a kikötőből minden nap 10 kor indulnak a hajók, bármelyikre fel lehet szállni, ha jól emlékszem 20 euró volt/fő. Mi azért nem a csoporttal mentünk, mert akkor más tervünk volt, és így szerintem jobban is jártunk, mert nem volt tumultus a hajón, nem ültünk egymás hegyén-hátán, a program pedig ugyanaz. Ha visszaolvas itt a fórumon, azt gondolom sok más kérdésre is választ kap. smile üdv: Veronika
kedves Veronika ! Köszönöm szépen. Katonáné
Veronika Dátum: 2015-03-30 13:23:22
Katona Oszkárné írta ekkor: 2015-03-26 20:55:24
Júliusban szeretnénk menni Pargára, itt még nem voltunk. Ha tud valaki legyen szíves segítsen a következőkben: 3-an mennénk és szállások felől érdeklődnék. Melyik lenne jobb az Alexis vagy a Nanos ? A homokos tengerparthoz melyik van közelebb? Mennyire mélyül a tenger és mennyire meleg ? Szeretnénk egyénileg kirándulni is, mit és hol érdemes megnézni a környéken ? A válaszokat megköszönöm. Katonáné
Kedves Katonáné! Szállás ügyben nem tudok segíteni, mi tavaly az Alexiában laktunk, az nagyon szép, igényes apartman, a többiről nem tudok írni. Igazi homokos part véleményem szerint nincs Pargán, de erről vannak más vélemények is. Inkább kavicsos - apró kavicsos a part, néhol fel van szórva homokkal egy rész, de összességében nem lehet összehasonlítani pl. NeiPorival és a hasonló hosszú, homokos parttal rendelkező helyekkel. A tenger hamar mélyül és picit hűvösebb, mint más helyeken, de azért fázni nem lehet benne. Mi június elején voltunk és már akkor is simán fürödtünk, nem fáztunk, később pedig még sokkal kellemesebb. Mi is kirándultunk tavaly egyénileg, 19 euróért béreltünk egy motort, egy napra, azzal kirándultunk. Mi így mentünk el az Acheron folyóhoz és Pargától délre lévő strandokra, pl. Lichnos, Agia Inannaki. Voltunk motorral az Ali Pasa várban, azután Anthousában megtaláltuk a vízesést, citrom ligetek között motoroztunk. Mindegyik csodás hely, az Acheronon kívül egyik sincs messze, néhány km csak észak vagy déli irányba. Mi egyénileg fizettünk be a Paxos - Antipaxos kirándulásra is, a kikötőből minden nap 10 kor indulnak a hajók, bármelyikre fel lehet szállni, ha jól emlékszem 20 euró volt/fő. Mi azért nem a csoporttal mentünk, mert akkor más tervünk volt, és így szerintem jobban is jártunk, mert nem volt tumultus a hajón, nem ültünk egymás hegyén-hátán, a program pedig ugyanaz. Ha visszaolvas itt a fórumon, azt gondolom sok más kérdésre is választ kap. smile üdv: Veronika
Katona Oszkárné Dátum: 2015-03-29 19:47:57
Veronika írta ekkor: 2015-03-29 09:08:44
Szia, tényleg nem kell. Mi 2007. óta járunk ki, elég az új típusú személyi, minden határon elfogadják. smile
Kedves Veronika ! Olvasom, hogy segít a fórumozóknak nekem tudna segíteni?. Köszönöm ! Katonáné