Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy Pargan az üzletekben van-e lehetőség bankkártyával fizetni, illetve megéri-e, hogy nem váltunk itthon eurót?Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv:Andi
Kedves Andrea! Bankkártyával való fizetés ott is bolttól függ, mint itthon, de lehet. Eurót még itthon váltsanak, nem fognak tudni helyben jobban váltani, ha egyáltalán hajlandó ott bárki forintot beváltani.