(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2015-03-29 09:08:44
Bagi Barbara írta ekkor: 2015-03-28 20:19:01
Sziasztok! Júliusban utazunk Pargara mi is!! Az lenne a kérdésem, hogy tényleg nem lenne szükséges útlevelet csináltatnunk? Korábbi hozzászólásokban ezt lehetett olvasni. Köszi, Barbi smile
Szia, tényleg nem kell. Mi 2007. óta járunk ki, elég az új típusú személyi, minden határon elfogadják. smile
Bagi Barbara Dátum: 2015-03-28 20:19:01
Sziasztok! Júliusban utazunk Pargara mi is!! Az lenne a kérdésem, hogy tényleg nem lenne szükséges útlevelet csináltatnunk? Korábbi hozzászólásokban ezt lehetett olvasni. Köszi, Barbi smile
Katona Oszkárné Dátum: 2015-03-26 20:55:24
Júliusban szeretnénk menni Pargára, itt még nem voltunk. Ha tud valaki legyen szíves segítsen a következőkben: 3-an mennénk és szállások felől érdeklődnék. Melyik lenne jobb az Alexis vagy a Nanos ? A homokos tengerparthoz melyik van közelebb? Mennyire mélyül a tenger és mennyire meleg ? Szeretnénk egyénileg kirándulni is, mit és hol érdemes megnézni a környéken ? A válaszokat megköszönöm. Katonáné
Rékasi Ágnes Dátum: 2015-03-26 13:38:56
Sziasztok! Nagyon örülök, hogy a Vikos-kanyon-t is lehet választani fakultatív programként. Tudna valaki róla bővebb információt, leírást és nem utolsó sorban árat írni? Köszönöm szépen, szép napot, Ági
Grand Balázs Dátum: 2015-03-24 17:47:58
szőllősi andrea írta ekkor: 2015-03-18 17:59:19
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy Pargan az üzletekben van-e lehetőség bankkártyával fizetni, illetve megéri-e, hogy nem váltunk itthon eurót?Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv:Andi smile
Kedves Andrea! Bankkártyával való fizetés ott is bolttól függ, mint itthon, de lehet. Eurót még itthon váltsanak, nem fognak tudni helyben jobban váltani, ha egyáltalán hajlandó ott bárki forintot beváltani.