Kedves Tóth Henrietta és Klopp Gyula! Köszönöm javaslatotokat, csak az a baj, hogy a 79-80-as ülés már foglalt volt, és ezért kértem a 81-82-őt, de azt nem gondoltam, hogy csak fele annyira lehet hátrahajtani, mint a többit. Igaz, amikor máshol ültünk a bal oldalon, akkor sosem hajtottuk hátra, mert az nagyon zavarta a hátul ülőket. Még egyszer, köszönöm, hogy reagáltatok. Még várom Balázs válaszát is. Üdv: Szabolcsiné
Kedves Szabolcsiné! Fal van az ön által választott üléspár mögött, ami így dönthető, de csak korlátozottan. Klopp Gyula helyesen mondta, kb. a feléig dönthető, vagy annál kissé jobban.