(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Grand Balázs Dátum: 2015-03-24 17:45:23
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2015-03-11 18:39:00
Kedves Tóth Henrietta és Klopp Gyula! Köszönöm javaslatotokat, csak az a baj, hogy a 79-80-as ülés már foglalt volt, és ezért kértem a 81-82-őt, de azt nem gondoltam, hogy csak fele annyira lehet hátrahajtani, mint a többit. Igaz, amikor máshol ültünk a bal oldalon, akkor sosem hajtottuk hátra, mert az nagyon zavarta a hátul ülőket. Még egyszer, köszönöm, hogy reagáltatok. Még várom Balázs válaszát is. Üdv: Szabolcsiné
Kedves Szabolcsiné! Fal van az ön által választott üléspár mögött, ami így dönthető, de csak korlátozottan. Klopp Gyula helyesen mondta, kb. a feléig dönthető, vagy annál kissé jobban.
Veronika Dátum: 2015-03-22 06:47:09
Szekeres Erzsébet írta ekkor: 2015-03-20 19:25:32
Köszönöm a válaszát Veronika ! Ön lesz az idegenvezető Pargán ?
Nem, én csupán tavaly voltam ott nyaralni, ezenkívül igyekszem segíteni a fórumozókon. smile Valamint gyűjtöttem sok infót Pargáról a tavalyi évben... smile
Szekeres Erzsébet Dátum: 2015-03-20 19:25:32
Veronika írta ekkor: 2015-03-18 13:12:25
Kedves Erzsébet! A tenger valóban hűvösebb, bár azért főszezonban nem lehet benne fázni. Mi tavaly június elején voltunk ott és simán fürödtünk, nem fáztunk, pár héttel később pedig már jó meleg volt a beszámolók szerint. Több kisebb hegyi patak hűti az öböl vizét, ezért hűvösebb, mint máshol. A part főszezonban zsúfolt, mint mindenhol máshol, főleg a két kisebb strand. A Valtoson is sok ember van, de mivel hatalmas strand, mindenki elfér kényelmesen.
Köszönöm a válaszát Veronika ! Ön lesz az idegenvezető Pargán ?
Szekeres Erzsébet Dátum: 2015-03-18 18:43:56
Sziasztok ismeritek a facebookon a Parga Love csoportot mert ha nem szólok hogy nagyon jó ! smile smile smile smile smile
szőllősi andrea Dátum: 2015-03-18 17:59:19
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy Pargan az üzletekben van-e lehetőség bankkártyával fizetni, illetve megéri-e, hogy nem váltunk itthon eurót?Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv:Andi smile