Kedves Grand Tours !
2014. nyarán utaztam Önökkel görögországba. Tolo volt az uticél, nagykanizsai felszállással. Idén is Önökkel szeretnénk utazni. Parga lenne a cél, de nem látok nagykanizsai felszállást. lehetséges?
Köszönöm válaszukat : Imre Ivett
Kedves Ivett! Nem önben van a hiba, jól látja, hogy nincs Nagykanizsai felszállóhelyünk. Sajnos annyira kevesen választották felszállási helyként, hogy meg kellett szüntetnünk a Nagykanizsai felszállást. Amit ajánlani tudunk helyette az Kaposvár vagy Zalaegerszeg, ami jó lehet önöknek.