(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Grand Balázs Dátum: 2015-01-05 16:53:06
Higyisán Dóra írta ekkor: 2015-01-04 15:45:27
Kedves Fórumozók! A segítségeteket szeretném kérni. Pargaba szeretnénk menni a nyáron 2 hétre az Alexia Apaprtmanba a Grand Tourssal. A szoba amit kinéztünk a 7-es csak egy hétre szabad a számunkra kinézett időpontra. Így úgy gondoltuk, h a második hetet ugyan itt ezen a szálláson a 9-es szobában töltenénk. Kérdésem, h foglalt e már valaki így a Grand Toursnál hogy egy szálláson belül két szobát?? Ha igen akkor ez lehetséges? Köszönöm előre is a választ Dóri
Kedves Dóri! Nem probléma, tud így foglalni. Ebben az esetben viszont majd a turnusváltás napján reggel ugyanúgy ki kell önöknek is költözni az apartmanból, és majd a többi utassal együtt, kora délután tudják átvenni a másik apartmant.
Grand Balázs Dátum: 2015-01-05 16:51:02
Kocsis Lászlóné írta ekkor: 2015-01-03 23:29:21
Kedves Grand Tours! Az idén nyaralásunk célpontjául Pargát választottuk, azon belül is a Zorbas apartmant néztük ki. Szeretném tudni, hogy az apartmanhoz közel eső strand partja milyen, homokos v. kavicsos sziklás, lassan, esetleg gyorsan mélyülő. Köszönöm a választ! Kocsisné
Kedves Kocsiné! A Zorbas a városi strandhoz van közelebb, ami kavicsos, és gyorsan mélyül.
Grand Balázs Dátum: 2015-01-05 16:49:47
Imre Ivett írta ekkor: 2015-01-03 18:26:05
Kedves Grand Tours ! 2014. nyarán utaztam Önökkel görögországba. Tolo volt az uticél, nagykanizsai felszállással. Idén is Önökkel szeretnénk utazni. Parga lenne a cél, de nem látok nagykanizsai felszállást. lehetséges? Köszönöm válaszukat : Imre Ivett
Kedves Ivett! Nem önben van a hiba, jól látja, hogy nincs Nagykanizsai felszállóhelyünk. Sajnos annyira kevesen választották felszállási helyként, hogy meg kellett szüntetnünk a Nagykanizsai felszállást. Amit ajánlani tudunk helyette az Kaposvár vagy Zalaegerszeg, ami jó lehet önöknek.
Csík Ferenc Dátum: 2015-01-05 12:38:24
Higyisán Dóra írta ekkor: 2015-01-04 15:45:27
Kedves Fórumozók! A segítségeteket szeretném kérni. Pargaba szeretnénk menni a nyáron 2 hétre az Alexia Apaprtmanba a Grand Tourssal. A szoba amit kinéztünk a 7-es csak egy hétre szabad a számunkra kinézett időpontra. Így úgy gondoltuk, h a második hetet ugyan itt ezen a szálláson a 9-es szobában töltenénk. Kérdésem, h foglalt e már valaki így a Grand Toursnál hogy egy szálláson belül két szobát?? Ha igen akkor ez lehetséges? Köszönöm előre is a választ Dóri
Kedves Dóra! Azt bizonyára láttad, hogy a 7-es szoba 3 személyes, a 9-es 2 személyes. A leghelyesebb, ha felhívod a Grandot. Telefon: (+36 52) 448 348
Higyisán Dóra Dátum: 2015-01-04 15:45:27
Kedves Fórumozók! A segítségeteket szeretném kérni. Pargaba szeretnénk menni a nyáron 2 hétre az Alexia Apaprtmanba a Grand Tourssal. A szoba amit kinéztünk a 7-es csak egy hétre szabad a számunkra kinézett időpontra. Így úgy gondoltuk, h a második hetet ugyan itt ezen a szálláson a 9-es szobában töltenénk. Kérdésem, h foglalt e már valaki így a Grand Toursnál hogy egy szálláson belül két szobát?? Ha igen akkor ez lehetséges? Köszönöm előre is a választ Dóri