Kedves Balázs! Először is Boldog Új Évet kínok. Köszönöm a válaszát és tanácsát. Először a Sifakis-t néztem, de hiába van közel a városi strand, ha az hirtelen mélyül. Ezért gondoltuk az Alexiát, mivel azt olvastam, hogy homokosabb, és lassabban
mélyül. Nem tudom, hogy mennyire lehet hasonlítani Sarti partjához, a középrészhez, ahol a sportpálya van, mert ott mi nagyon jól éreztük magunkat. Már kétszer egymás után ott voltunk Önökkel, de úgy gondoltuk, hogy megnéznénk Pargat és környékét, mivel sok jót hallottunk róla. Üdv.: Szabolcsiné