Kedves Mindenki,aki a fórumot olvassa! Azok véleménye,észrevétele érdekel,akiknek a szállása :Parga- Miltos apartmanban volt. Pl. : a központ milyen messze van,üzletek távolsága,part közelsége,az apartman felszereltsége,fekvése stb.A válaszokat előre is köszönöm. Üdvözlettel:Zsolt
Kedves Zsolt! Mi 06.02-től voltunk két hétig a Miltos házban. Láttam a többi apartmanházat is. Hát igen. A többi lényegesen szebb, de a fekvését tekintve a Miltos verhetetlen. Minden egy köpésre van. Az utca végén a sarkon az egyik legolcsóbb supermarket. A Miltos házsor egy kb. 100 méter hosszú citromfákkal árnyékolt ösvényen van. Mind a két vége kapuval zárt. Ha az út felől nézed, akkor a városi starndhoz, ha a temető felőli végét nézed, akkor a Valtoshoz tudsz eljutni. Egyszóval tökéletes. A ház felszereltségéről. Csak két edény van. Amikor mi voltunk nem volt műanyag edény, amiben a zöldséget vagy húst fel tudtuk volna vágni. Nincs laskaszűrő, nincs teflonos serpenyő. Mi úgy oldottuk meg, hogy egymástól kértük el az edényeket, akinek éppen nem kellet az odaadta a másiknak, hogy boldoguljon a főzéssel. (Éles kést mindenképpen vigyetek.) Akkor ezt jeleztük. Nem tudom azóta változott-e a dolog. Tiszta apartmanok, két naponta takarítják, új ágynemű, új törölköző, WC parpír, konyharuha. A TV nézést felejtsétek el. A görög apartmanokban ritka szerencse, ha normálisan működik a dolog. Mi eléggé az elején voltunk és akkor még az egész télen át tartó bezártságtól dohos volt a ház, a bútorok, de valószínüleg a jó meleg már megoldotta ezt a problémát. A központ kb. 3 percre, ahol rengeteg bolt, pékség, hentes van. A part, ha a kövesúton indulsz a városba, a sarkon a supermarkettel szemben van egy épület, a mellett és a kövesút között van egy kis utca, amin ha végig mész egyenesen a városi strandra visz. Kb. 5 perc. Valtos elég messze van, nagy szintkülönbségeket kell áthágni a megközelítéséhez. Ami a legjobb a Miltosban, hogy ott van az idegenvezető Feri, a felesége Brigi és a fiuk Kristóf is elszállásolva. Nagyon jó emberek. Jó választás volt ez a ház. Én már csak tudom, két hétig voltunk ott és nem akartunk haza jönni. Jó nyaralást kívánok nektek.