(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lovász Ildikó Dátum: 2012-09-17 11:05:28
Kedves Idegenvezetők! Kedves Fórumozók! Azt szeretném kérdezni, hogy Paralian van-e lehetőség banánozásra, fánkozásra, motorcsónak bérlésre…stb? Ha van, akkor mennyibe kerülnek? A másik kérdésem pedig az, hogy vannak-e bérelhető napágyak a part mentén végig, mindenhol? Ha igen, akkor mennyibe kerül egy napra? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszotokat, segítségeteket!!! :)
Grand Paralia Dátum: 2012-09-13 12:14:21
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2012-09-12 17:19:39
Sziasztok/szia Kedves Idegenvezető! Segítséget szeretnék kérni jövőre tervezett nyaralás időpontját illetően. Júniust vagy szeptembert tanácsoljátok, mikor melegebb a hőmérséklet ill. a tenger? köszönöm a válaszokat, üdv
Kedves Zsuzsa! Ezt így előre nem lehet megmondani, ez időjárás függő. Júniusban már meleg a víz lehet fürdeni, a hőmérséklet 30 fok feletti, egészen augusztus végéig fokozatosan melegszik a tenger is., és beköszönt a kánikula. Szeptembertől kezdve fokozatosan csökken a hőmérséklet, és a hónap második felétől akár rövid záporok, vagy esősebb időszakok is várhatóak. Persze ezt előre nem lehet megjósolni, lehet egész hónapban ragyogó napsütés is :) Azért itt még "nyárutó" van, és nem ősz. Most süt a nap, és 30 fok van. Szeptemberben nagyon kellemes kirándulásokat lehet tenni, már nincs kánikula, a tenger meleg, és az éjszakai élet is igen színes. Gondoljátok át, és GYERTEK!
Lázók Zsuzsa Dátum: 2012-09-12 17:19:39
Sziasztok/szia Kedves Idegenvezető! Segítséget szeretnék kérni jövőre tervezett nyaralás időpontját illetően. Júniust vagy szeptembert tanácsoljátok, mikor melegebb a hőmérséklet ill. a tenger? köszönöm a válaszokat, üdv
Vári Gabriella Dátum: 2012-09-10 14:07:33
Osemeke Szilvia írta ekkor: 2012-09-09 14:28:31
Én is segítséget szeretnék kérni.Mi szeptember 18-án megyünk Paraliára,s szeretném megkérdezni,hogy éjszakára kell-e még a légkondi,vagy ki lehet bírni az alvást-szóval kibírható-e az éjszaka???-csak,hogy hogyan tervezzem az anyagiakat :). És még azt,hogy lehet-e olyan járművet a biciklin kívül bérelni,amihez nem kell jogosítvány? Illetve az a kis kék vasút,ami átvisz Olympik Beach-re milyen árral dolgozik???Köszönöm a válaszokat :) smile
Szeptember 18.-án kb. 27-30fok nappali hőmérséklet várható - függ ez a légörvényektől..stb,de éjjelre kicsit hűvösebb..kb.16-20fok körüli. Biztos nem kell légkondi! Az apartmanokat úgy tervezték,hogy nagyon meleg időjárásra és ilyenkor már hűvösebb,mint a nyári hónapokban. Kis kék vasútról nem tudok smile ,pedig elég rég járok oda smile
Osemeke Szilvia Dátum: 2012-09-09 14:28:31
Én is segítséget szeretnék kérni.Mi szeptember 18-án megyünk Paraliára,s szeretném megkérdezni,hogy éjszakára kell-e még a légkondi,vagy ki lehet bírni az alvást-szóval kibírható-e az éjszaka???-csak,hogy hogyan tervezzem az anyagiakat :). És még azt,hogy lehet-e olyan járművet a biciklin kívül bérelni,amihez nem kell jogosítvány? Illetve az a kis kék vasút,ami átvisz Olympik Beach-re milyen árral dolgozik???Köszönöm a válaszokat :) smile