(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Osemeke Szilvia Dátum: 2012-09-01 13:34:52
Nagy Emese írta ekkor: 2012-09-01 07:39:22
Szia ! Mi hétfön indulunk majd megírom milyen volt a tenger. Én kicsit tartok a tenger hömérsékletétől, de a fiam a csapfizet bírja. Szerintem a tenger nem hül le annyira, de ha délebbre mész pl Tolo ott még oktober elején is lehet fürödni.
Szia,köszi szépen :)
Nagy Emese Dátum: 2012-09-01 07:39:22
Osemeke Szilvia írta ekkor: 2012-08-31 14:17:59
Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy néztem Paralia időjárás előre jelzését szeptember 18-a utánra,mert mi akkor leszünk kinnt nyaralni,s 25 fokokat ír...-lehetséges ez?Szerintem melegebbnek kéne lennie elvileg,vagy nem?-ezek szerint strandolni sem tudunk már? :(
Szia ! Mi hétfön indulunk majd megírom milyen volt a tenger. Én kicsit tartok a tenger hömérsékletétől, de a fiam a csapfizet bírja. Szerintem a tenger nem hül le annyira, de ha délebbre mész pl Tolo ott még oktober elején is lehet fürödni.
Osemeke Szilvia Dátum: 2012-08-31 14:17:59
Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy néztem Paralia időjárás előre jelzését szeptember 18-a utánra,mert mi akkor leszünk kinnt nyaralni,s 25 fokokat ír...-lehetséges ez?Szerintem melegebbnek kéne lennie elvileg,vagy nem?-ezek szerint strandolni sem tudunk már? :(
Makádi Fruzsina Dátum: 2012-08-30 19:05:17
Sziasztok! Vikinek üzenem, hogy a 16 éves fiam hazafelé azt mondta a buszon, hogyha neki Viki tanítaná a történelmet, biztos 5-ös lenne belőle! A Meteoráknál a Viki idegenvezetése fantasztikus volt és nagyon sok érdekes információt tartalmazott. Köszönjük szépen! Fruzsi
Osemeke Szilvia Dátum: 2012-08-26 21:01:08
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-08-25 16:38:43
szia! 9éve járok Paraliara..ne aggódj,nagyon sok jó étterem van és helyreközel egyforma árakban. Van magyar étterem is amúgy, Egyébként igazából nem nagy Paralia..van 2fő utcája,megtaláltok mindent:) Kellemes időtöltést nektek!
Drága Gabriella :) Nagyon szépen köszönjük válaszodat-nagyon aranyos vagy :)-majd írok,hogy milyen volt :) szia :) smile