Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy néztem Paralia időjárás előre jelzését szeptember 18-a utánra,mert mi akkor leszünk kinnt nyaralni,s 25 fokokat ír...-lehetséges ez?Szerintem melegebbnek kéne lennie elvileg,vagy nem?-ezek szerint strandolni sem tudunk már? :(
Szia !
Mi hétfön indulunk majd megírom milyen volt a tenger. Én kicsit tartok a tenger hömérsékletétől, de a fiam a csapfizet bírja. Szerintem a tenger nem hül le annyira, de ha délebbre mész pl Tolo ott még oktober elején is lehet fürödni.