szia!
9éve járok Paraliara..ne aggódj,nagyon sok jó étterem van és helyreközel egyforma árakban.
Van magyar étterem is amúgy, Egyébként igazából nem nagy Paralia..van 2fő utcája,megtaláltok mindent:)
Kellemes időtöltést nektek!
Szia :) nagyon szépen köszönjük a válaszodat-jajj-már nagyon várjuk az utazást :) -kb 20 éve sehol nem voltunk...:D