(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2012-08-26 16:35:40
Grand Paralia írta ekkor: 2012-08-26 09:26:06
Szia Gabriella! A kérdésedre válasz e-mailt küldtünk :) Szeretettel várunk!! Idegenvezetők
köszönöm a kedvességet és a gyorsaságot,már meg is kaptam!:) üdv : Gabi
Vári Gabriella Dátum: 2012-08-26 16:34:18
Osemeke Szilvia írta ekkor: 2012-08-25 17:48:07
Szia :) nagyon szépen köszönjük a válaszodat-jajj-már nagyon várjuk az utazást :) -kb 20 éve sehol nem voltunk...:D
nem fogtok csalódni..nekem már van egy nagyobb létszámú törzsutas gárdám és minden év októberben indulunk Paraliara májusaink 2éve már máshol vannak a változatosság kedvéért,de addig Paraliara mentünk akkor is,megunhatatlan:)
Grand Paralia Dátum: 2012-08-26 09:26:06
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-08-25 07:39:47
Sziasztok! Több éve szervezek csoportos utat a Grandon keresztül és eddig minden évben 1-2alkalommal voltunk Paralian is. Mivel idegenvezető-váltás volt,nem ismerem az újakat..ezért írok ide. Október 01-10-ig viszek egy 35-36fős társaságot most is és érdeklődnék a fakultatívak felől. Mi fog indulni,melyik napon és mennyiért (volt- változás) ebben az időszakban? Szükségem lenne a további szervezéshez ezekre az adatokra. Köszönöm szépen a választ előre is! Ha itt nem lehetséges,akkor a [email protected] címre kérném szépen! smile
Szia Gabriella! A kérdésedre válasz e-mailt küldtünk :) Szeretettel várunk!! Idegenvezetők
Osemeke Szilvia Dátum: 2012-08-25 17:48:07
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-08-25 16:38:43
szia! 9éve járok Paraliara..ne aggódj,nagyon sok jó étterem van és helyreközel egyforma árakban. Van magyar étterem is amúgy, Egyébként igazából nem nagy Paralia..van 2fő utcája,megtaláltok mindent:) Kellemes időtöltést nektek!
Szia :) nagyon szépen köszönjük a válaszodat-jajj-már nagyon várjuk az utazást :) -kb 20 éve sehol nem voltunk...:D
Osemeke Szilvia Dátum: 2012-08-25 17:46:13
Vári Gabriella írta ekkor: 2012-08-25 16:38:43
szia! 9éve járok Paraliara..ne aggódj,nagyon sok jó étterem van és helyreközel egyforma árakban. Van magyar étterem is amúgy, Egyébként igazából nem nagy Paralia..van 2fő utcája,megtaláltok mindent:) Kellemes időtöltést nektek!
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat-jajj-nagyon várjuk már :) smile smile