Sziasztok :)
Kis segítséget szeretnék kérni,aki már járt Paralián-légyszi ajánljatok jó éttermet,ami azért nem is olyan drága,ha lehet,és hogy az hol van?
szia!
9éve járok Paraliara..ne aggódj,nagyon sok jó étterem van és helyreközel egyforma árakban.
Van magyar étterem is amúgy, Egyébként igazából nem nagy Paralia..van 2fő utcája,megtaláltok mindent:)
Kellemes időtöltést nektek!