(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2012-08-25 16:38:43
Osemeke Szilvia írta ekkor: 2012-08-25 13:19:51
Sziasztok :) Kis segítséget szeretnék kérni,aki már járt Paralián-légyszi ajánljatok jó éttermet,ami azért nem is olyan drága,ha lehet,és hogy az hol van?
szia! 9éve járok Paraliara..ne aggódj,nagyon sok jó étterem van és helyreközel egyforma árakban. Van magyar étterem is amúgy, Egyébként igazából nem nagy Paralia..van 2fő utcája,megtaláltok mindent:) Kellemes időtöltést nektek!
Tóth Szilvia Dátum: 2012-08-25 13:59:14
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Valaki megtudná mondani hogy a Szajol úti mol benzinkút, az Szolnok és Szajol közt lévő benzinkútra utal ami a 4-en van valami elkerülőnél? Segítséget előre is köszönöm!
Osemeke Szilvia Dátum: 2012-08-25 13:19:51
Sziasztok :) Kis segítséget szeretnék kérni,aki már járt Paralián-légyszi ajánljatok jó éttermet,ami azért nem is olyan drága,ha lehet,és hogy az hol van?
Vári Gabriella Dátum: 2012-08-25 07:39:47
Sziasztok! Több éve szervezek csoportos utat a Grandon keresztül és eddig minden évben 1-2alkalommal voltunk Paralian is. Mivel idegenvezető-váltás volt,nem ismerem az újakat..ezért írok ide. Október 01-10-ig viszek egy 35-36fős társaságot most is és érdeklődnék a fakultatívak felől. Mi fog indulni,melyik napon és mennyiért (volt- változás) ebben az időszakban? Szükségem lenne a további szervezéshez ezekre az adatokra. Köszönöm szépen a választ előre is! Ha itt nem lehetséges,akkor a [email protected] címre kérném szépen! smile
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2012-08-23 15:04:13
Nagy Emese írta ekkor: 2012-08-23 14:44:12
Szia ! És hol látattok delfineket ??????
Szia! Skiathos kiránduláson :-)