(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Varga Róbert Dátum: 2012-08-01 19:53:52
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/120801/K_p_021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/120801/K_p_021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url] A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url] Köszönünk mindent. Nagyon jól éreztük magunkat. Külön köszönet a "zsiráf anyunak".
Takács Róbert Dátum: 2012-08-01 19:21:16
Sziasztok. Mi a SKY-ba megyünk. Aki volt vagy tud róla valami személyes tapasztalatot mondani,kérem mindenképpen írjon,kíváncsi vagyok. Bár a képek magukért beszélnek :)
Major Judit Dátum: 2012-08-01 19:15:44
Molnár Csaba írta ekkor: 2012-08-01 15:04:25
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi a helyzet jelenleg az útlevéllel? Szükséges az utazáshoz, ajánlott, illetve egyáltalán nem fontos? Válaszokat előre is köszi!
Szia! Nem kérik. Mi személyivel voltunk, és rajtunk kívül még sokan. Az utazási irodában is 100%ra mondják. Idén is így utazunk.
Csorna Adrienn Dátum: 2012-08-01 18:49:06
Molnár Csaba írta ekkor: 2012-08-01 15:04:25
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi a helyzet jelenleg az útlevéllel? Szükséges az utazáshoz, ajánlott, illetve egyáltalán nem fontos? Válaszokat előre is köszi!
Szia!Igazából nem szükséges, mert elég az új típusú személyigazolvány.De mi azért a biztonság kedvéért csináltattunk magunknak sose lehet tudni...
Molnár Csaba Dátum: 2012-08-01 15:04:25
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi a helyzet jelenleg az útlevéllel? Szükséges az utazáshoz, ajánlott, illetve egyáltalán nem fontos? Válaszokat előre is köszi!