(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Major Judit Dátum: 2012-08-01 12:09:49
Honvéd Lászlóné Erzsó írta ekkor: 2012-07-16 22:20:05
Mi a Pelagos apartmanba tudtunk szállást foglalni október 2.tól. Tud -e valaki erről a szállásról valamit írni.Nincsenek nagy igényeink csak kiváncsi vagyok.Köszönöm, ha tud valaki segitsen kiváncsiságomon! smile
Kedves Erzsó! Mi a Pelagosban laktunk tavaly. Egy tök szép, új apartman. Saroképület, csendes rész, de a tenger csak pár perc séta. Tágas erkély volt nálunk, szúnyogháló, kényelmes ágyak. Van egy kis konyhasarok főzőlappal, 1-2 edénnyel, ágyak számának megfelelő poharak, tányérok, evőeszközök. A fürdőszoba is kis egyszerű, tiszta. A tulajok rendesek. Ja, és a szomszédban lakott egy édi kutyus, add át neki üdvözletem :)
Fazekas Sándor Dátum: 2012-07-30 16:19:35
Sziasztok! Mi augusztus 20-án indulunk Paraliára a Sky apartmanba. Paraliát ismerjük de az apartmant nem. Ha volt ott valaki érdekelne a véleménye! Előre is köszönöm!
Fazekas Sándor Dátum: 2012-07-30 15:54:37
Honvéd Lászlóné Erzsó írta ekkor: 2012-07-16 22:20:05
Mi a Pelagos apartmanba tudtunk szállást foglalni október 2.tól. Tud -e valaki erről a szállásról valamit írni.Nincsenek nagy igényeink csak kiváncsi vagyok.Köszönöm, ha tud valaki segitsen kiváncsiságomon! smile
Kedves Erzsó! Mi 2007-ben laktunk a Pelagosban. Akkor szép tiszta és jó állapotú volt. Mi egy 3 ágyas szobában voltunk ami elég tágas volt és nagy volt a terasza. Mi meg voltunk elégedve, semmi gond nem volt.Remélem tudtam segíteni. Jó nyaralást!
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-29 19:12:01
Helmeczi Lillie írta ekkor: 2012-07-27 10:35:31
Szia! Én arra lennék kíváncsi hogy most milyen árban van kint a roston sült tintahal karika??? illetve a többi tengeri herketyűk? köszönöm a választ előre is :)
Szia, Holnap megyünk és ha hazaérkeztünk megírom az aktuális árakat. Üdv
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-29 19:09:21
Vékony Erika írta ekkor: 2012-07-27 12:09:11
Szia! [email protected] a címem. Előre is kösz!
Szia, Elküldtem egy-két képet a kajákról. Üdv