Mi a Pelagos apartmanba tudtunk szállást foglalni október 2.tól. Tud -e valaki erről a szállásról valamit írni.Nincsenek nagy igényeink csak kiváncsi vagyok.Köszönöm, ha tud valaki segitsen kiváncsiságomon!
Kedves Erzsó!
Mi a Pelagosban laktunk tavaly. Egy tök szép, új apartman.
Saroképület, csendes rész, de a tenger csak pár perc séta.
Tágas erkély volt nálunk, szúnyogháló, kényelmes ágyak. Van egy kis konyhasarok
főzőlappal, 1-2 edénnyel, ágyak számának megfelelő poharak, tányérok,
evőeszközök. A fürdőszoba is kis egyszerű, tiszta. A tulajok rendesek.
Ja, és a szomszédban lakott egy édi kutyus, add át neki üdvözletem :)