(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vékony Erika Dátum: 2012-07-27 12:09:11
Zorkóczy Szilárd írta ekkor: 2012-07-26 17:57:07
Szia, Ha adsz egy e-mail címet, szívesen küldök képet. Üdv Szilárd
Szia! [email protected] a címem. Előre is kösz!
Kozma Nikolett Dátum: 2012-07-27 10:43:36
Szeptember 10-i indulással jön valaki? :)
Helmeczi Lillie Dátum: 2012-07-27 10:38:00
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-07-25 09:24:06
Már csak 5 nap.......a mait már nem számolom smile
szerencséd van ! Nekünk még 1 hónap 2 és fél hét... :(((
Helmeczi Lillie Dátum: 2012-07-27 10:35:31
Zorkóczy Szilárd írta ekkor: 2012-07-25 18:02:17
Szia, Ez valóban elég szubjektív, de én a magam + családom nevében bátran merem ajánlani a magyaros éttermet. Ez a városközpontban a Billys apartman közelében van. Nyilván az ember elsősorban nem magyaros ételeket akar enni Görögországban, de hát ezt is embere válogatja. Itt megtalálhatod a helyi ételeket, halakat, tengeri herkentyűket és magyaros ételeket ( pörkölt , nokedli....) egyaránt. Ha gondolod szívesen küldök egy-két képet az étteremről + a kajákról. ( Ja és az árak is elfogadhatóak ) Az biztos, hogy a jövő héten amikor ott leszünk a családdal újra elmegyünk ide ! Üdv Szilárd
Szia! Én arra lennék kíváncsi hogy most milyen árban van kint a roston sült tintahal karika??? illetve a többi tengeri herketyűk? köszönöm a választ előre is :)
Szőke Andrea Dátum: 2012-07-27 09:59:48
Spisák Ágnes írta ekkor: 2012-07-26 16:26:05
Sziasztok! Hétfői indulással Miskolc Cora áruháztól ki jön Paraliára? esetleg a Pelagosba?:) Mi a párommal megyünk, első külföldi nyaralásunk:)
Mi hétfőn indulunk , de Pestről, lehet hogy összeköltöztetnek minket. mármint hogy egy busszal megyünk le. Majd nézem a neved az utaslistán. Én Kiss Lászlóné néven vagyok regisztrálva a lányaim Veronika és Rita.