Sziasztok! Tudom, szubjektív dolog, amit kérdezek, de az érdekelne, hogy szerintetek melyik a legjobb taverna, ahol a legfinomabb az étel, legfigyelmesebb a személyzet, korrektek az árak, stb? Persze, az ember igyekszik felfedezni a lehetőségeket, de én most arra lennék kíváncsi, hogy kinek melyik hely jött be a leginkább, vagy ha van olyan, ahová nem szeretne még egyszer menni. Köszi!
Szia,
Ez valóban elég szubjektív, de én a magam + családom nevében bátran merem ajánlani a magyaros éttermet.
Ez a városközpontban a Billys apartman közelében van.
Nyilván az ember elsősorban nem magyaros ételeket akar enni Görögországban, de hát ezt is embere válogatja.
Itt megtalálhatod a helyi ételeket, halakat, tengeri herkentyűket és magyaros ételeket ( pörkölt , nokedli....) egyaránt.
Ha gondolod szívesen küldök egy-két képet az étteremről + a kajákról. ( Ja és az árak is elfogadhatóak )
Az biztos, hogy a jövő héten amikor ott leszünk a családdal újra elmegyünk ide !
Üdv
Szilárd