Sziasztok! Tudom, szubjektív dolog, amit kérdezek, de az érdekelne, hogy szerintetek melyik a legjobb taverna, ahol a legfinomabb az étel, legfigyelmesebb a személyzet, korrektek az árak, stb? Persze, az ember igyekszik felfedezni a lehetőségeket, de én most arra lennék kíváncsi, hogy kinek melyik hely jött be a leginkább, vagy ha van olyan, ahová nem szeretne még egyszer menni. Köszi!