(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

V.Ági Dátum: 2012-07-19 11:49:41
Grand Paralia írta ekkor: 2012-07-18 08:44:06
Kedves Guisto ! A Sky-ban nincs külön csomagszoba. A hazatárő utasok reggel a busz megérkezésekor bepakolnak a csomagtérbe és csak a nap folyamán szükséges holmikat tartják maguknál. Azoknak a vendégeknek akik a délutáni Nei Poriból érkező busszal utaznak haza biztosítunk "csomagszobát".Tehát így vagy úgy, de egész napra a csomagok elhelyezése biztosított. Az éttermi árakról. 5-6 eurótól már lehet találni ételt a menű listán. A gyros pedig 1.50-2 eu. közötti áron kapható. Remélem tudtunk segíteni ! Üdvözlettel az idegenvezetők
Kedves Idegenvezetők! Én azután szeretnék érdeklődni, hogy miután megérkezünk ( ameddig nem tudjuk elfoglalni a szobát) van lehetőség a csomagok elhelyezésére? (Sky apartmanban) További szép napot!
Szőke Andrea Dátum: 2012-07-19 11:40:24
Olyan vagyok mint egy kisgyerek....számolom a napokat, hogy mikor indulunk. smile smile De már csak 10nap.......
Dajka Zsuzsanna Dátum: 2012-07-18 11:16:57
Kedves Ágota és Vaia!:) A villámnál is gyorsabban hazaértünk, 10-re már Debrecenben, 10.30-ra Böszörményben voltunk!!!!:) Köszönet érte Attilának és Krisztiánnak, és az utastársaknak is, akik mindig pontosak voltak:) Szeretném megköszönni mindkettőtök áldozatos munkáját tanár társaim és a 24 diákunk nevében is (akik nagyon jól érezték magukat), jó érzés volt tudni, hogy bármikor számíthatunk a segítségetekre, akár orvosról, vásárlásról, kirándulásról, vagy bármiről volt szó!!!! Remélem jövőre újra találkozunk a Caravellben! Minden leendő utastársnak figyelmébe ajánlom a Hotel Európa félpanziós ill. vacsora szolgáltatását, bőséges és nagyon finom volt, grátisz mellé a nagyon udvarias, kedves, gyors és figyelmes kiszolgálás!!! További szép nyarat és problémamentes turnusokat kívánok!!! Pusszantjuk a házigazdákat is:) Minden jót: Dajka Zsuzsa:):)
Grand Paralia Dátum: 2012-07-18 08:44:06
Giusto írta ekkor: 2012-07-16 21:19:55
Kedves Grandparalia!A SKY Apartmanban fogunk megszállni.Szeretném megkérdezni,hogy ebben az apartmanban van-e csomagmegörző szoba,illetve ha tudsz írj nekem az éttermi árakról!Segítségedet köszönöm!
Kedves Guisto ! A Sky-ban nincs külön csomagszoba. A hazatárő utasok reggel a busz megérkezésekor bepakolnak a csomagtérbe és csak a nap folyamán szükséges holmikat tartják maguknál. Azoknak a vendégeknek akik a délutáni Nei Poriból érkező busszal utaznak haza biztosítunk "csomagszobát".Tehát így vagy úgy, de egész napra a csomagok elhelyezése biztosított. Az éttermi árakról. 5-6 eurótól már lehet találni ételt a menű listán. A gyros pedig 1.50-2 eu. közötti áron kapható. Remélem tudtunk segíteni ! Üdvözlettel az idegenvezetők
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-17 19:14:59
Sziasztok, Nem jön esetleg valaki még 30-án autóval ?