Kedves Ágota és Vaia!:)
A villámnál is gyorsabban hazaértünk, 10-re már Debrecenben, 10.30-ra Böszörményben voltunk!!!!:) Köszönet érte Attilának és Krisztiánnak, és az utastársaknak is, akik mindig pontosak voltak:)
Szeretném megköszönni mindkettőtök áldozatos munkáját tanár társaim és a 24 diákunk nevében is (akik nagyon jól érezték magukat), jó érzés volt tudni, hogy bármikor számíthatunk a segítségetekre, akár orvosról, vásárlásról, kirándulásról, vagy bármiről volt szó!!!!
Remélem jövőre újra találkozunk a Caravellben!
Minden leendő utastársnak figyelmébe ajánlom a Hotel Európa félpanziós ill. vacsora szolgáltatását, bőséges és nagyon finom volt, grátisz mellé a nagyon udvarias, kedves, gyors és figyelmes kiszolgálás!!!
További szép nyarat és problémamentes turnusokat kívánok!!! Pusszantjuk a házigazdákat is:)
Minden jót: Dajka Zsuzsa:):)