Sziasztok! Mi is júli 24-én megyünk a családommal az Atlantis-ba. Az lenne a kérdésem, hogy a szobákban van mikró és vizforraló? Mert a képeken nem igazán látszik semmi ilyesmi...
Szia!Mi is az Atlatiszba voltunk,másfél hete jöttünk haza. Van mikró,valamint vízforraló is.Elektromos főzőlap,és hűtő is van.Nagyon közel van a part,és a központ is egy rövid sétával hamar elérhető.Ha mégegyszer mennénk,csakis az Atlantiszba mennék!Remélem tudtam segíteni.