(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Honvéd Lászlóné Erzsó Dátum: 2012-07-16 22:20:05
Mi a Pelagos apartmanba tudtunk szállást foglalni október 2.tól. Tud -e valaki erről a szállásról valamit írni.Nincsenek nagy igényeink csak kiváncsi vagyok.Köszönöm, ha tud valaki segitsen kiváncsiságomon! smile
Giusto Dátum: 2012-07-16 21:19:55
Kedves Grandparalia!A SKY Apartmanban fogunk megszállni.Szeretném megkérdezni,hogy ebben az apartmanban van-e csomagmegörző szoba,illetve ha tudsz írj nekem az éttermi árakról!Segítségedet köszönöm!
Dátum: 2012-07-16 14:07:45
Grand Paralia írta ekkor: 2012-07-11 20:18:53
Kedves Zsuzsi ! Az interneten az Anesis oldalára rákattintva látható a szobák elhelyezése. A fsz-en a 108/109-es az I. emeleten a 201/2021/208/209-es II: emeleten a 301/302/308/309-es szobák délelőtt napsütésesek. Tehát a bejárat felöli oldal kapja reggel a napot. Remélem sikerült segíteni !
Igen, nagyon köszi!! :)
V.Ági Dátum: 2012-07-16 01:46:49
Szabó Bella írta ekkor: 2012-07-13 15:06:37
Ki jön július 23-án?? :D
Mi is akkor megyünk!!!!!!
Moncsi Dátum: 2012-07-15 21:13:42
Pleskonicsné Korcsok Tünde írta ekkor: 2012-07-14 15:35:17
Sziasztok! Mi is júli 24-én megyünk a családommal az Atlantis-ba. Az lenne a kérdésem, hogy a szobákban van mikró és vizforraló? Mert a képeken nem igazán látszik semmi ilyesmi...
Szia!Mi is az Atlatiszba voltunk,másfél hete jöttünk haza. Van mikró,valamint vízforraló is.Elektromos főzőlap,és hűtő is van.Nagyon közel van a part,és a központ is egy rövid sétával hamar elérhető.Ha mégegyszer mennénk,csakis az Atlantiszba mennék!Remélem tudtam segíteni.