akkor valószínű találkozunk :) hol szállnak fel? :)
Szia!Mi is az Atlatiszba voltunk,és van mikró,valamint vízforraló is.Elektromos főzőlap,és hűtő is van.Nagyon közel van a part,és a központ is egy rövid sétával hamar elérhető.Ha mégegyszer mennénk,csakis az Atlantiszba mennék!Remélem tudtam segíteni.