(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Moncsi Dátum: 2012-07-15 21:09:36
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2012-07-14 21:53:02
akkor valószínű találkozunk :) hol szállnak fel? :)
Szia!Mi is az Atlatiszba voltunk,és van mikró,valamint vízforraló is.Elektromos főzőlap,és hűtő is van.Nagyon közel van a part,és a központ is egy rövid sétával hamar elérhető.Ha mégegyszer mennénk,csakis az Atlantiszba mennék!Remélem tudtam segíteni.
V.Ági Dátum: 2012-07-15 15:16:59
veres cintia írta ekkor: 2012-06-27 20:35:17
sziasztok!ma jöttünk haza paraliárol, a sky apartmanba voltunk. Nekünk nagyon tetszet szép, modern apartman:D (egy kicsi gondot okozott az üvegtéglás erkély de kibirthato)
Szia! Mi is oda megyünk (Sky) és pont az üvegtéglásba. Milyen volt, klímát kellett használni? Fönt vagy facebook-on?
V.Ági Dátum: 2012-07-15 14:52:02
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2012-07-11 22:58:20
Szolnok megyében, Kisújszálláson :D És ti? :)
Mi Egerben szállunk föl, már nagyon várjuk!
Kis-Vén Blanka Dátum: 2012-07-14 21:53:02
Pleskonicsné Korcsok Tünde írta ekkor: 2012-07-14 15:35:17
Sziasztok! Mi is júli 24-én megyünk a családommal az Atlantis-ba. Az lenne a kérdésem, hogy a szobákban van mikró és vizforraló? Mert a képeken nem igazán látszik semmi ilyesmi...
akkor valószínű találkozunk :) hol szállnak fel? :)
Repka József Dátum: 2012-07-14 21:42:10
Honvéd Lászlóné Erzsó írta ekkor: 2012-07-13 22:20:06
Mi október 2-től leszünk Parálián, szertném kérdezni ,hogy milyen idő szokott ott lenni ilyenkor? smile
Szia Erzsó! Itt meg tudod nézni a 2011 októberi hőmérsékleteket http://www.accuweather.com/hu/gr/paralia/185857/october-weather/185857?monyr=10/1/2011