(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-14 17:44:17
Pleskonicsné Korcsok Tünde írta ekkor: 2012-07-14 15:35:17
Sziasztok! Mi is júli 24-én megyünk a családommal az Atlantis-ba. Az lenne a kérdésem, hogy a szobákban van mikró és vizforraló? Mert a képeken nem igazán látszik semmi ilyesmi...
Szia Tündi, Tavaly voltunk, akkor mikró volt, de vízforraló nem. Üdv
Pleskonicsné Korcsok Tünde Dátum: 2012-07-14 15:35:17
Sziasztok! Mi is júli 24-én megyünk a családommal az Atlantis-ba. Az lenne a kérdésem, hogy a szobákban van mikró és vizforraló? Mert a képeken nem igazán látszik semmi ilyesmi...
Honvéd Lászlóné Erzsó Dátum: 2012-07-13 22:20:06
Mi október 2-től leszünk Parálián, szertném kérdezni ,hogy milyen idő szokott ott lenni ilyenkor? smile
Kis-Vén Blanka Dátum: 2012-07-13 15:07:14
Szabó Bella írta ekkor: 2012-07-13 15:06:37
Ki jön július 23-án?? :D
ééénnn:DDDD
Szabó Bella Dátum: 2012-07-13 15:06:37
Ki jön július 23-án?? :D