Pleskonicsné Korcsok Tünde írta ekkor: 2012-07-14 15:35:17
Sziasztok! Mi is júli 24-én megyünk a családommal az Atlantis-ba. Az lenne a kérdésem, hogy a szobákban van mikró és vizforraló? Mert a képeken nem igazán látszik semmi ilyesmi...
Szia Tündi,
Tavaly voltunk, akkor mikró volt, de vízforraló nem.
Üdv
Sziasztok! Mi is júli 24-én megyünk a családommal az Atlantis-ba. Az lenne a kérdésem, hogy a szobákban van mikró és vizforraló? Mert a képeken nem igazán látszik semmi ilyesmi...
Honvéd Lászlóné Erzsó Dátum: 2012-07-13 22:20:06
Mi október 2-től leszünk Parálián, szertném kérdezni ,hogy milyen idő szokott ott lenni ilyenkor?