Sziasztok!
Mi augusztus végén megyünk az Atlantis apartmanba. Szeretném kérdezni, hogy egy 2 személyes szobánál mennyi a kaució? Továbbá minket is érdekel a Katherini piac. Milyen gyakran jár át a busz és kb. mennyibe kerül a jegy?
Érdekelne még, hogy az oda és vissza úton kb. hány óránként van technikai szünet a buszon (toalett, cigaretta)?
Köszönöm: Annamari
Szia Annamária,
Mi eddig 2x voltunk az Atlantis apartmanba 5 éve ill. tavaly- egyik alkalommal sem kellett kauciót letenni.
8 éve az Aegon apartmanban voltunk akkor busszal mentünk. Ha jól emlékszem 3-4 óránként álltunk meg, de talán lesz olyan akinek frissebb tapasztalatai vannak.
A piacról sajna nincs infóm: Katherinin voltunk, de autóval és a piacra nem mentünk.
üdv,