(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szőke Andrea Dátum: 2012-07-13 11:45:00
Grand Paralia írta ekkor: 2012-07-13 08:48:27
Kedves Andrea ! Hetente kétszer van piac Kateriniben. Szerdán a Nagytempomnál kell leszállni és a főutcán végigsétálni, szombaton pedig a KTEL-nél .a buszo végállomásánál van. 1.50 Eu a jegy ára és 15 percenként járnak oda a buszok..Reméljük tudtunk segíteni ! Üdvözlettel az idegenvezetők
Köszönöm szépen!
Grand Paralia Dátum: 2012-07-13 08:48:27
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-07-12 11:40:20
Kedves Grandpalaira ! Szeretnék bemenni Katerinibe a piacra. De egyik honlapon azt olvastam , hogy szerdán van, a másikon azt , hogy szombaton. Tudnál nekem ebben segíteni? Köszönöm
Kedves Andrea ! Hetente kétszer van piac Kateriniben. Szerdán a Nagytempomnál kell leszállni és a főutcán végigsétálni, szombaton pedig a KTEL-nél .a buszo végállomásánál van. 1.50 Eu a jegy ára és 15 percenként járnak oda a buszok..Reméljük tudtunk segíteni ! Üdvözlettel az idegenvezetők
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-12 19:18:34
Lacsni Annamária írta ekkor: 2012-07-12 16:08:16
Sziasztok! Mi augusztus végén megyünk az Atlantis apartmanba. Szeretném kérdezni, hogy egy 2 személyes szobánál mennyi a kaució? Továbbá minket is érdekel a Katherini piac. Milyen gyakran jár át a busz és kb. mennyibe kerül a jegy? Érdekelne még, hogy az oda és vissza úton kb. hány óránként van technikai szünet a buszon (toalett, cigaretta)? Köszönöm: Annamari
Szia Annamária, Mi eddig 2x voltunk az Atlantis apartmanba 5 éve ill. tavaly- egyik alkalommal sem kellett kauciót letenni. 8 éve az Aegon apartmanban voltunk akkor busszal mentünk. Ha jól emlékszem 3-4 óránként álltunk meg, de talán lesz olyan akinek frissebb tapasztalatai vannak. A piacról sajna nincs infóm: Katherinin voltunk, de autóval és a piacra nem mentünk. üdv,
Lacsni Annamária Dátum: 2012-07-12 16:08:16
Sziasztok! Mi augusztus végén megyünk az Atlantis apartmanba. Szeretném kérdezni, hogy egy 2 személyes szobánál mennyi a kaució? Továbbá minket is érdekel a Katherini piac. Milyen gyakran jár át a busz és kb. mennyibe kerül a jegy? Érdekelne még, hogy az oda és vissza úton kb. hány óránként van technikai szünet a buszon (toalett, cigaretta)? Köszönöm: Annamari
Szőke Andrea Dátum: 2012-07-12 11:40:20
Kedves Grandpalaira ! Szeretnék bemenni Katerinibe a piacra. De egyik honlapon azt olvastam , hogy szerdán van, a másikon azt , hogy szombaton. Tudnál nekem ebben segíteni? Köszönöm