Sziasztok! Szerencsésen hazaérkeztünk Paráliáról 2012.07.04. Egy csodálatos hetet töltöttünk ott a lányaimmal a Villa Atlantisban a 9-es szobában. Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon szép és jó hely. Szeretném megköszönni az idegenvezetők munkáját, hozzáállását az utasokhoz és Ágotának a sok segítséget, közvetlenéget. Olyan szolgáltatást kaptunk az utazási irodától és dolgozóitól amit igazából nem is hittem volna, hogy a mai világban még ennyi pénzért kaphatunk.Minden elismerésem a sofőrök szervezésének a gondtalan utazásért és a látható és jelenlévő idegenvezetők munkájáért. Köszönjük!!!!!! Mindenkinek ajánlani fogjuk az irodát és már tervezzük a következő nyaralást.Üdvözlettel: Szabó Tamásné Mónika
Sziasztok Lányok! Örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek, és annak még jobban, hogy jól éreztétek magatokat, és szép emlékekkel gazdagodva tértetek haza. Köszönöm kedves elismerő szavaitokat a Grand Tours utazási iroda, mint pedig a saját nevünkben. Nagyon örülök, hogy egy kicsit mi is hozzátettünk ahhoz, hogy kellemesen töltsétek itt a nyaralásotokat. Örülök, hogy megismertelek Benneteket, bízom abban, hogy találkozunk majd jövőre. Szép nyarat kívánok Nektek sok-sok pihenéssel!!!! PUSZI!!! Ági