(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2012-07-12 06:24:44
SZABÓ TAMÁSNÉ írta ekkor: 2012-07-08 07:59:17
Sziasztok! Szerencsésen hazaérkeztünk Paráliáról 2012.07.04. Egy csodálatos hetet töltöttünk ott a lányaimmal a Villa Atlantisban a 9-es szobában. Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon szép és jó hely. Szeretném megköszönni az idegenvezetők munkáját, hozzáállását az utasokhoz és Ágotának a sok segítséget, közvetlenéget. Olyan szolgáltatást kaptunk az utazási irodától és dolgozóitól amit igazából nem is hittem volna, hogy a mai világban még ennyi pénzért kaphatunk.Minden elismerésem a sofőrök szervezésének a gondtalan utazásért és a látható és jelenlévő idegenvezetők munkájáért. Köszönjük!!!!!! Mindenkinek ajánlani fogjuk az irodát és már tervezzük a következő nyaralást.Üdvözlettel: Szabó Tamásné Mónika
Sziasztok Lányok! Örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek, és annak még jobban, hogy jól éreztétek magatokat, és szép emlékekkel gazdagodva tértetek haza. Köszönöm kedves elismerő szavaitokat a Grand Tours utazási iroda, mint pedig a saját nevünkben. Nagyon örülök, hogy egy kicsit mi is hozzátettünk ahhoz, hogy kellemesen töltsétek itt a nyaralásotokat. Örülök, hogy megismertelek Benneteket, bízom abban, hogy találkozunk majd jövőre. Szép nyarat kívánok Nektek sok-sok pihenéssel!!!! PUSZI!!! Ági
Kis-Vén Blanka Dátum: 2012-07-11 22:58:20
V.Ági írta ekkor: 2012-07-11 20:43:06
Szia! Mi július 23.-án megyünk:) Hol szálltok föl?
Szolnok megyében, Kisújszálláson :D És ti? :)
Pereg-Kovács Alexandra Dátum: 2012-07-11 21:15:19
Ma értünk haza:)Szuper volt , csak az út jó hosszú :) Pelagosban szálltunk meg, ha valakinek bármi kérdése van akármiről csak hajrá :) [email protected] -on előbb észre veszem, mint itt :) Mindenkinek jó nyaralást!! :)
V.Ági Dátum: 2012-07-11 20:43:06
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2012-07-02 16:03:24
Jön még valaki július 23-án? :)))
Szia! Mi július 23.-án megyünk:) Hol szálltok föl?
Grand Paralia Dátum: 2012-07-11 20:18:53
írta ekkor: 2012-07-10 11:20:02
Kedves idvezek :) Utasom megy az Anesisbe, és olyan apartmant szeretne, amelyik a napos oldalra néz - melyik szobát tudjátok ajánlani neki? (Nyugati, déli fekvés). A 2/301. van neki befoglalva. Köszi, üdv.: V. Zsuzsi, Miskolc CT.
Kedves Zsuzsi ! Az interneten az Anesis oldalára rákattintva látható a szobák elhelyezése. A fsz-en a 108/109-es az I. emeleten a 201/2021/208/209-es II: emeleten a 301/302/308/309-es szobák délelőtt napsütésesek. Tehát a bejárat felöli oldal kapja reggel a napot. Remélem sikerült segíteni !