Szia Laci ! Szia Szilárd !
Mi Budapesten szállunk fel a lányaimmal A nagyobbik 18 a kicsi 08.01-én lesz 16 éves. Palárián tartjuk a szülinapi bulit :D .Az esküvőhöz szívből gratulálok. Tavaly Sartin voltunk. Sarti is gyönyörű de egy kicsit " nyugodt" ezért kerestem egy pörgősebb helyet, hogy a lányok egy kicsit kikapcsolódjanak.
Remélem találkozunk
Sziasztok,
Hát a pörgésre szerintem nem lesz panasz... Nagyon sok fiatal szokott lenni, a keresztlányom is - aki utazik - 21,
az öccse pedig 18 múlt. A lányodnak pedig előre is Boldog Szülinapot.
Sarti nálunk is szóba jött már, de mivel anyukám volt tavaly előtt, a videót illetve fényképeket nézegetve mi is "túl" nyugodtnak találtuk. Ezért maradtunk tavaly és idén is Paraliánál.
Üdv,