(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2012-07-11 20:10:14
Csuka Zsolt írta ekkor: 2012-07-08 13:01:58
Sziasztok! Az érdekelne, hogy a Pelagosban van-e lehetőség kávéfőzésre, valamint, hogy Paralián van-e lehetőség valahol emailt küldeni számítógépről. (nem wifi elérhetőségre gondolok) :) Aki volt már vacsorázni a Hotel Atlantisba, milyen volt a vacsora? Milyen ételek voltak? :)Már mi is nagyon várjuk a nyaralást a párommal! :) Szép napot mindenkinek és köszi aki tud válaszolni. :)
Kedvese Zsolt ! A Pelagosban nincs kávéfőzőgép. A Caravel házban van számítógép amit a Grand Tours utasai egész nap használhatnak.. Mi jókat hallottunk az ételválasztékról a Hotel Atlantisban vacsorázó vendégeinktől. Sok szeretettel várunk Titeket !
Csorna Adrienn Dátum: 2012-07-10 18:09:15
Bodó Mária írta ekkor: 2012-07-10 12:30:22
E-mail címet tudsz adni ?
Igen tudok, adni. címem: [email protected]
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-10 16:54:06
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-07-10 10:18:18
Szia Laci ! Szia Szilárd ! Mi Budapesten szállunk fel a lányaimmal A nagyobbik 18 a kicsi 08.01-én lesz 16 éves. Palárián tartjuk a szülinapi bulit :D .Az esküvőhöz szívből gratulálok. Tavaly Sartin voltunk. Sarti is gyönyörű de egy kicsit " nyugodt" ezért kerestem egy pörgősebb helyet, hogy a lányok egy kicsit kikapcsolódjanak. Remélem találkozunk smile
Sziasztok, Hát a pörgésre szerintem nem lesz panasz... Nagyon sok fiatal szokott lenni, a keresztlányom is - aki utazik - 21, az öccse pedig 18 múlt. A lányodnak pedig előre is Boldog Szülinapot. Sarti nálunk is szóba jött már, de mivel anyukám volt tavaly előtt, a videót illetve fényképeket nézegetve mi is "túl" nyugodtnak találtuk. Ezért maradtunk tavaly és idén is Paraliánál. Üdv,
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-07-10 16:46:23
Kézdi László írta ekkor: 2012-07-09 21:55:37
Igen-Igen ! Nekünk nászút. Szombaton esküvő és Hétfőn indulás! Valóban jó lenne pörgetni az idő kerekét és már úton lenni! Már vágjuk a centit..... Ott találkozunk !! Mi Budapesten szállunk fel a családod is?
Hát mégegyszer gratula és sok boldogságot ! Anyuék Győrből mennek gyűjtőjárattal és Pesten átszállnak.
Bodó Mária Dátum: 2012-07-10 12:30:22
Csorna Adrienn írta ekkor: 2012-07-10 12:06:39
Szia!MI augusztus 6-án megyünk, igen ha tudnál mutatni képeket annak nagyon örülnék.
E-mail címet tudsz adni ?