(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Tóth Vanda Dátum: 2012-06-01 09:44:32
Kedves aggódó leendő utasok!Ajánlani szeretném a youtube-on írjátok be Paralia és a saját szemetekkel meg tudtok győződni videó formájában hogy milyen a part.Aztán döntse el mindenki hogy kielégíti e az igényét.Én nagyon szeretem nézni ezeket a videókat és már alig várom hogy 11-én indulhassunk!!!!:)))))
Tóth Vanda Dátum: 2012-06-01 09:40:33
Kedves aggódó leendő utasok!Ajánlani szeretném a youtube-on írjátok be Paralia és a saját szemetekkel meg tudtok győződni videó formájában hogy milyen a part.Aztán döntse el mindenki hogy kielégíti e az igényét.Én nagyon szeretem nézni ezeket a videókat és már alig várom hogy 11-én indulhassunk!!!!:)))))
Hevesi Tímea Dátum: 2012-06-01 06:37:14
Sajnos énis több fórumon azt olvastam ,hogy Parália tengerpartja koszos , ha így van kicsit elkeserednék én nem tudok véleményt alkotni ,mert most utazom először. Viszont ,ha így is van arról az utazási iroda egyáltalán nem tehet, ezért nem lehet az irodát felelőségre vonni.Ez nem az utazási iroda hibája, hanem a szemetelő turistáké.
Nagy Emese Dátum: 2012-05-31 21:32:39
Nem is értem mi ez a probléma!!!!! Ha nem jó menni kell máshova.Sartin is voltam más mélya tenger ott meg az a probléma. Ha rossz Parália el kell menni máshova.Mi megyünk Paráliára !!!
Nagy Emese Dátum: 2012-05-31 21:30:12
Lesku Ivett írta ekkor: 2012-05-31 21:18:04
Mi már 6-szor voltunk Parálián (utoljára tavaly) de soha semmi baj nem volt! Ha olyan rossz lenne akkor biztos nem oda járnánk!!!! Semmi probléma vele!!!
Mi 10 éve voltunk. Én szeretem Görögországot .