Sajnos énis több fórumon azt olvastam ,hogy Parália tengerpartja koszos , ha így van kicsit elkeserednék én nem tudok véleményt alkotni ,mert most utazom először. Viszont ,ha így is van arról az utazási iroda egyáltalán nem tehet, ezért nem lehet az irodát felelőségre vonni.Ez nem az utazási iroda hibája, hanem a szemetelő turistáké.