(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lesku Ivett Dátum: 2012-05-31 21:18:04
Mi már 6-szor voltunk Parálián (utoljára tavaly) de soha semmi baj nem volt! Ha olyan rossz lenne akkor biztos nem oda járnánk!!!! Semmi probléma vele!!!
Nagy Sándor Dátum: 2012-05-31 18:45:06
Grand Paralia írta ekkor: 2012-05-31 18:22:52
Kedves Andrea ! Szerencsére már lement pár turnus és az itt Paralián nyaraló kedves utasink nagyon jól érezték magukat.A part, az utcák a terek tiszták. Külön "kommandó" létesült hogy mindent rendben tartsanak. Valószinűleg Nagy Sándor( volt utasunk) a Román tengerparthoz szokott mert az volt a viszonyítása a mi Paraliánkhoz beszélgetésünkkor Tényleg más léptékű és kaliberű Paralia.Lehet szálkát találni ha nagyon kereünk mindenben!!! De aki Görögországban járt már ide vágyik vissza úgy gondolom. Sok szeretettel várunk mindenkit !
Tisztelt GrandParalia, akinek gondolom van neve is, csak nem vállalja! Azért megkérdezném, hogy Ön hányszor volt a Templom melletti téren, mert ott bizony elviselhetetlen volt a bűz, és ezt sok-sok ember tudja bizonyítani. Egyébként ha Ön merné vállalni a nevét, akkor az ezután odautazok számon kérhetnék az állításait. Azt hiszem, Ön sosem járt a román tengerparton, velem ellentétben. Elárulom Önnek, hogy a Fekete tenger Mamai-i üdülőterülete 11 km hosszú, és már 20 éve csodálatosan szép amerikaiak, és franciák által épített szállodák övezték. A partot minden este feltakarították, és munkagépekkel a homokot elegyengették, hasonlóan mint Parálián, a Mediterrán szállodasor előtti részen, kb. 100 m-en. Nyugodt lelkiismerettel vállalom az általam leírtakat, Önnel ellentétben. Én a nevemet is adom hozzá. Ebből is látszik, hogy ki mennyire szavahihető. Egyébként a Parálián található hiányosságokat nem szálkának, hanem hatalmas gerendának nevezném. Ezek után az a véleményem, hogy akik kiutaznak úgyis meg fogják tapasztalni, és bizony akkor Önnek szembesülni kell a kérdésekkel. Az utast nem egy útra kell megnyerni, hanem arra kell törekedni, hogy minél többször visszamenjen.
Szőke Andrea Dátum: 2012-05-31 18:30:03
Grand Paralia írta ekkor: 2012-05-31 18:22:52
Kedves Andrea ! Szerencsére már lement pár turnus és az itt Paralián nyaraló kedves utasink nagyon jól érezték magukat.A part, az utcák a terek tiszták. Külön "kommandó" létesült hogy mindent rendben tartsanak. Valószinűleg Nagy Sándor( volt utasunk) a Román tengerparthoz szokott mert az volt a viszonyítása a mi Paraliánkhoz beszélgetésünkkor Tényleg más léptékű és kaliberű Paralia.Lehet szálkát találni ha nagyon kereünk mindenben!!! De aki Görögországban járt már ide vágyik vissza úgy gondolom. Sok szeretettel várunk mindenkit !
Köszönöm smile egy kicsit megnyugtattál.
Grand Paralia Dátum: 2012-05-31 18:22:52
Szőke Andrea írta ekkor: 2012-05-31 17:28:56
Jézusom........ Sartin legalább a tenger kristály tiszta volt.....
Kedves Andrea ! Szerencsére már lement pár turnus és az itt Paralián nyaraló kedves utasink nagyon jól érezték magukat.A part, az utcák a terek tiszták. Külön "kommandó" létesült hogy mindent rendben tartsanak. Valószinűleg Nagy Sándor( volt utasunk) a Román tengerparthoz szokott mert az volt a viszonyítása a mi Paraliánkhoz beszélgetésünkkor Tényleg más léptékű és kaliberű Paralia.Lehet szálkát találni ha nagyon kereünk mindenben!!! De aki Görögországban járt már ide vágyik vissza úgy gondolom. Sok szeretettel várunk mindenkit !
Szőke Andrea Dátum: 2012-05-31 17:28:56
Nagy Sándor írta ekkor: 2012-05-31 12:25:25
Az lehet, hogy egyszer megkapta, de hogy azóta se takarítottak, az biztos. A templomnál a parton nem tudtunk leülni a padra, mert olyan erős csatornaszag volt, hogy hányingerünk volt tőle. Ha mentek jó pár km-t a parton, Olimpia Beach felé, illetve még azt is elhagyva, akkor elértek olyan helyre, ahol már be lehet menni a tengerbe, de a parton valami iszonyú állapot van, romos épületek, szemét stb. Mi elneveztük "bodega beachnek". A "Széna-tér" meg persze azért széna tér, mert térdig érő gaz van, ami egyébként jellemző Paráliára, a foghíjas telkeken vígan burjánzik a gaz, úgyhogy ha eddig nem voltál "széna náthás", akkor itt nagy eséllyel beszerezheted. Az árak olyanok, amiket a többi hozzászóló írt, azzal nincs gond, nem sokkal drágábbak mint nálunk. A kenyér elég ócska, de a többi kaja jó, és nem drága. Nem akarlak elijeszteni, de mi ide többé biztos nem megyünk, és nem fogom ajánlani az ismerőseimnek se. Sajnos itt nagyon beigazolódik a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve smile
Jézusom........ Sartin legalább a tenger kristály tiszta volt.....