Kedves Szilvia! Az árak engem is érdekelnének. Bolti és az éttermi árak is.
Milyen volt a tengerpart? Korábban azt írták, hogy a helyiek összefogtak és kitakarítottak.
2 évvel ezelőtt Sartin voltunk és ott nem igazán takarították a partot, néhol törött üveg is volt a homokban. Persze erről főleg a turisták tehetnek akik eldobálják az üvegeket.
Kedves Ágnes!
A part nálunk tiszta volt, bár még előszezon van, de remélhetőleg ez főszezonra is így marad.

Szerintem teljesen barátságosak az árak. Van egy nagyobb ABC közel a Sky-hoz, a Széna térnél (a nevét nem jegyeztem meg, sárga a táblája)

, mi általában ott vásároltunk. De amúgy van a közelben egy Lidl áruház is.
Jó utat nektek!