(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2011-07-17 17:51:57
Szandra írta ekkor: 2011-07-16 11:17:13
Kedves GT Idegenvezetők! Az Olimposz kirándulás során Litochoroban is lesz idő körülnézni? köszi Sz
Kedves Szandra! Igen, a kirándulás keretében Litochoroból sétálunk fel Zeusz kádjáig, majd vissza, ezután marad idő még kicsit körülnézni is. Jó utat, várunk! smile
Grand Paralia Dátum: 2011-07-17 17:46:45
Tóth Viktória írta ekkor: 2011-07-04 18:51:37
Szia azt szeretnénk megkérdezni hogy az szeptember végén lévő turnusra érdemes e menni aki strandolniszertne sokat a meleg tengerben?:) akkor sűt e més sokat a nap vagy már esős időszak van?
Kedves Viktória!Szeptemberben a hőmérséklet 28-30 fok körül mozog, tehát abszolút érdemes jönni! A tenger átlagban 22-23 fokos, viszont záporok előfordulhatnak és estére jobban lehűlik a levegő, erre is érdemes felkészülni. smile
Mravik Katalin Dátum: 2011-07-16 20:41:45
Nagyné Kálnási Ildikó írta ekkor: 2011-07-14 10:54:32
A kisboltok elég drágák de van LIDL. A víz elég drága mindenhol. Étterem rengeteg van. Van egy hely ahol magyarok a tulajok, így a nyelv nem akadály és az étlap is magyar. (Józsi étterme a neve azt hiszem és az orvosi rendelő mellett van), pár éve jobbnak látták odaköltözni és nem bánták meg. Nem messze van a Billy'stől de most hírtelen nem is tudom merre. Talán a Billy'stől ha mész a partra az első utca balra. A Billy's nagyon jó, közel van mindenhez, jól felszerelt,klímás. Teljesen rendben van minden szempontból. Jó utat. Mikor mész?
Kedves Ildikó!Köszönöm szépen a válaszodat!Mi augusztus 29.én indulunk Paraliára, már nagyon várjuk!!:) Te mikor mész?Üdv,Kata
Soós László Dátum: 2011-07-16 13:53:38
Mravik Katalin írta ekkor: 2011-07-13 18:37:43
Sziasztok!Aki már volt Parálián, légyszi írja meg melyik boltban érdemes vásárolni, mennyibe kerül egy gyros, melyik étterembe érdemes elmenni,stb. Illetve, ha valaki volt már a Billy's apartmanban, kérem arról is írjon néhány sort!:) Előre is köszönöm szépen, jó nyaralást mindenkinek!:)
LIDL közel, - Billy's böl jobbra kanyarodsz, balra lesz egy tér azon átvágsz jobbra átlósan, a második utcán jobbra, azon végig, és szembe a bolt. Össz táv max. 200 m. A Panzio szuper Tv, Wifi ingyen van. üdv
Szandra Dátum: 2011-07-16 11:17:13
Kedves GT Idegenvezetők! Az Olimposz kirándulás során Litochoroban is lesz idő körülnézni? köszi Sz