(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Jedenák Beáta Dátum: 2011-07-15 21:54:47
sziasztok,mi ketten megyünk szeptember 24-okt 1ig...volt már valaki ilyen időpontban korfu-sidarin vagy parálián? én mindig aub elején voltam,csak most nem. jön esetleg még valaki ebben az időpontban?
Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-07-15 18:59:43
Sziasztok! Jön még valaki rajtunk kívül szept.27-tol Parálíára a Caravel apartmanba.Mi 6-an megyünk Egerből.Tud valaki mondani valamit róla? Van tv a szobákban? Előre is köszönöm! A mostanában indulóknak jó nyaralást!
Neheli Noémi Dátum: 2011-07-14 18:56:19
Sziasztok! Jön valaki még rajtunk kívül aug 15-től Paraliára a Villa Atlantisba? És a szállás milyen? Akinek van infója légyszi írjon! Kösziiiiiiii
Sipeki Krisztina Dátum: 2011-07-14 15:51:49
Sziasztok! Július 23-n indulunk Paráliára a Hotel Coralliba. Tud valaki róla valamit? Előre is köszönöm! A mostanában indulóknak jó nyaralást!
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-07-14 10:54:32
Mravik Katalin írta ekkor: 2011-07-13 18:37:43
Sziasztok!Aki már volt Parálián, légyszi írja meg melyik boltban érdemes vásárolni, mennyibe kerül egy gyros, melyik étterembe érdemes elmenni,stb. Illetve, ha valaki volt már a Billy's apartmanban, kérem arról is írjon néhány sort!:) Előre is köszönöm szépen, jó nyaralást mindenkinek!:)
A kisboltok elég drágák de van LIDL. A víz elég drága mindenhol. Étterem rengeteg van. Van egy hely ahol magyarok a tulajok, így a nyelv nem akadály és az étlap is magyar. (Józsi étterme a neve azt hiszem és az orvosi rendelő mellett van), pár éve jobbnak látták odaköltözni és nem bánták meg. Nem messze van a Billy'stől de most hírtelen nem is tudom merre. Talán a Billy'stől ha mész a partra az első utca balra. A Billy's nagyon jó, közel van mindenhez, jól felszerelt,klímás. Teljesen rendben van minden szempontból. Jó utat. Mikor mész?