Sziasztok!Aki már volt Parálián, légyszi írja meg melyik boltban érdemes vásárolni, mennyibe kerül egy gyros, melyik étterembe érdemes elmenni,stb. Illetve, ha valaki volt már a Billy's apartmanban, kérem arról is írjon néhány sort!:)
Előre is köszönöm szépen, jó nyaralást mindenkinek!:)
A kisboltok elég drágák de van LIDL. A víz elég drága mindenhol. Étterem rengeteg van. Van egy hely ahol magyarok a tulajok, így a nyelv nem akadály és az étlap is magyar. (Józsi étterme a neve azt hiszem és az orvosi rendelő mellett van), pár éve jobbnak látták odaköltözni és nem bánták meg. Nem messze van a Billy'stől de most hírtelen nem is tudom merre. Talán a Billy'stől ha mész a partra az első utca balra.
A Billy's nagyon jó, közel van mindenhez, jól felszerelt,klímás.
Teljesen rendben van minden szempontból. Jó utat. Mikor mész?