(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Mravik Katalin Dátum: 2011-07-13 18:37:43
Sziasztok!Aki már volt Parálián, légyszi írja meg melyik boltban érdemes vásárolni, mennyibe kerül egy gyros, melyik étterembe érdemes elmenni,stb. Illetve, ha valaki volt már a Billy's apartmanban, kérem arról is írjon néhány sort!:) Előre is köszönöm szépen, jó nyaralást mindenkinek!:)
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-07-13 14:13:10
Vígh Katalin Judit írta ekkor: 2011-07-12 22:19:28
Sziasztok! Aug15-n megyünk Paralia-ra a Caravel-be.Van vki aki akkor és oda jön? Mondjatok már valamit erről az apartmanról. Köszi
A Caravel nagyon jó hely,most már van klíma is, sajnos eddig nem volt. Panos a tulaj kitűnően beszél magyarul, ő mondta,hogy nem tesz klímát mert szerinte egészségtelen de úgy látszik meggondolta magát. Panos nagyon kedves segítőkész. Ennek a hotelnek az előterében vannak a "gyűlések" a grand toursosoknak. Érkezéskor itt adnak infót mindenről. Panos isteni koktélokat csinál a bárjában és mindig van valami nyereményjáték. Van lift és tetőterasz ahonnan szuper a kilátás az Olimposzra. A konyha felszerelt edényekkel, rezsóval, evőeszközökkel, étkészlettel, hűtő, van takaró, párna és hozzá huzatok. Viszont nincs mosogatószer, konyharuha, törölköző és wc papír. Amúgy a wc papírt TILOS bedobni a wc-be egész görögországban. Van a wc mellett egy kuka abba kell tenni. A szennyvízrendszerrel van valami, hogy nem elég vastagak a csövek és a papír eldugítja vagy valami ilyesmi. Hát most ennyi jutott eszembe.
Szűcs Róza Dátum: 2011-07-13 12:06:00
Szia! Mi is 15--én indulunk Paraliára, a Villa Thalassába. smile Valaki tudna nekem erről az apartmanról egy kis infót írni? Előre is köszönöm....
Tombácz Gábor Dátum: 2011-07-13 08:05:53
Jászberényi-Virág Zsuzsanna írta ekkor: 2011-07-04 09:31:12
Mi Egerből megyünk aug 29-én! Valaki jön még? Én már nagyon várom.....:-)
Mi ott leszünk.:)Ti hányan jöttök?Korosztály?Amúgy lehet robogót bérelni,ha van vmi kérdésed nyugodtan ,mert én már voltam ott:)
Tombácz Gábor Dátum: 2011-07-13 08:03:10
Sziaztok.Aug 29.-től Caravel apartman.Valaki még??