Sziasztok!
Aug15-n megyünk Paralia-ra a Caravel-be.Van vki aki akkor és oda jön?
Mondjatok már valamit erről az apartmanról.
Köszi
A Caravel nagyon jó hely,most már van klíma is, sajnos eddig nem volt. Panos a tulaj kitűnően beszél magyarul, ő mondta,hogy nem tesz klímát mert szerinte egészségtelen de úgy látszik meggondolta magát. Panos nagyon kedves segítőkész. Ennek a hotelnek az előterében vannak a "gyűlések" a grand toursosoknak. Érkezéskor itt adnak infót mindenről. Panos isteni koktélokat csinál a bárjában és mindig van valami nyereményjáték. Van lift és tetőterasz ahonnan szuper a kilátás az Olimposzra. A konyha felszerelt edényekkel, rezsóval, evőeszközökkel, étkészlettel, hűtő, van takaró, párna és hozzá huzatok. Viszont nincs mosogatószer, konyharuha, törölköző és wc papír. Amúgy a wc papírt TILOS bedobni a wc-be egész görögországban. Van a wc mellett egy kuka abba kell tenni.
A szennyvízrendszerrel van valami, hogy nem elég vastagak a csövek és a papír eldugítja vagy valami ilyesmi. Hát most ennyi jutott eszembe.