(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vígh Katalin Judit Dátum: 2011-07-12 22:19:28
Sziasztok! Aug15-n megyünk Paralia-ra a Caravel-be.Van vki aki akkor és oda jön? Mondjatok már valamit erről az apartmanról. Köszi
Molnár Réka Dátum: 2011-07-10 18:52:17
Deák Zsolt írta ekkor: 2011-07-07 20:08:01
Mi 2 hétig voltunk ott. A szállás teljesen rendben van. A kis konyhában 3-3 db van evőeszközökből, mély és lapostányérból, kávéscsészéből és üvegpohárból és van 1 merőkanál. Kis rezsó (1 nagyobb és 1 kisebb lappal) és mikró van. Van egy serpenyő és 2 különböző méretű lábos. Ami nincs: dugóhúzó, konzervnyitó, nagy kés, konyharuha, mosogatószer, mosogató szivacs, szemeteszsák. Törölközőt (elég nagy) és ágyneműhuzatot adnak. A fürdőszoba elég kicsi, zuhanyzóval. A WIFI a szobában (legalább is a 106-osban) gyenge, de az erkélyen már jól megy. A tulajok jó fejek, de az éjszaka hangoskodókat nem szeretik. Van még kérdés? smile
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ! :) Mi már kétszer voltunk Paralián, azt szeretném még megtudni, hogy az Ino apartman a Caravel és a Billy's közelében van a központban, vagy valamilyen félreeső helyen? A tengerpart mennyire van messze? Előre is köszönöm a választ! :)
Neheli Noémi Dátum: 2011-07-10 13:31:27
Sziasztok! Augusztus 15-én indulunk Veszprémből ketten csajok Paraliara a Villa Atlantis Apartmanba. Jön esetleg még valaki Veszprémből?
Bóta László Dátum: 2011-07-08 12:34:41
Hadi Hajnalka írta ekkor: 2011-06-28 11:06:05
Sziasztok! Júliusban indulunk és az Atlantisban lesz a szállásunk.Tudna valaki írni róla valamit?Abban is kérném a segítséget,hogy tartós élelmiszert át lehet-e vinni a határon?Még nem voltam buszos utazáson.Köszönöm
az anett jól modja/ nem kell foglakozni senkivel amikor a busz megáll ne igyatok semmit hanem 2-3 óra mulva megálás előt 1-órával az úgy ok
Bóta László Dátum: 2011-07-08 12:27:11
Tóth Viktória írta ekkor: 2011-07-04 18:51:37
Szia azt szeretnénk megkérdezni hogy az szeptember végén lévő turnusra érdemes e menni aki strandolniszertne sokat a meleg tengerben?:) akkor sűt e més sokat a nap vagy már esős időszak van?
lutri vagy bejön vagy nem