(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Bóta László Dátum: 2011-07-08 12:21:46
Rédai Péter írta ekkor: 2011-07-07 12:48:14
Szia mindenki! Augusztus 1-én idulunk a párommal Paraliára az ATLANTIS apartmanba.Miskolcon fogunk indulni, 23 évesek vagyunk!Valaki jön az Atlantis-ba?Hazaérkezők!A szálláson törölközővel és egyéb használati eszközökkel, ruhaszárítóval mi a helyzet?Valamit esetleg érdemes vinni!?A Wifi elérhető a szobákban?Ha igen érdemes vinni gépet?Vállaszotokat előre is köszönöm!
a törűlköző nem árt ha van mert a sok neveletlen leviszi a partra aztán a görög homok olyan hogy kapaszkodik/gép meg minek szerintem nyaralni mész érezétek jól magatokat ha meg program kell segítek smile
Rédai Péter Dátum: 2011-07-08 12:21:37
Sziasztok! Augusztus 1-én indulunk Paraliára. Tud valaki mondani pár dolgot az Atlantis Apartmanról?
Bóta László Dátum: 2011-07-08 12:13:01
SZETTELE ANDREA írta ekkor: 2011-07-06 15:47:27
Sziasztok! Valamelyik fórumon olvastam,hogy tavaly nyáron Paráliáról kisvasúttal át lehetett menni Olympic Beachre (este 6-tól közlekedett).Azt szeretném megtudni,hogy idén van-e ilyen lehetőség? Kisfiam imádná! A másik kérdésem pedig,hogy tényleg van a parttól befelé,kb 2 méteres sávban hínár? Köszi a válaszokat!
a hínár az tengeri fű és nem kapaszkodik a lábadba hanem a hullámzás hoza ki és kupacokban van jól kikerülhető
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-07-08 08:25:24
Akik most jöttek vagy jönnek haza azoktól kérdezném ha tudják,hogy athénba indul kirándulás az ottani helyzet miatt? már voltunk egyszer de az idén ismét mennénk ha nem lenne ott nagy gáz......
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-07-08 08:22:57
Tóth Viktória írta ekkor: 2011-07-04 18:51:37
Szia azt szeretnénk megkérdezni hogy az szeptember végén lévő turnusra érdemes e menni aki strandolniszertne sokat a meleg tengerben?:) akkor sűt e més sokat a nap vagy már esős időszak van?
Mi már voltunk szeptemberben (a közepén) paralián és iszonyat meleg volt!! athénba is elmentünk akkor (2005) ott meg aztán 40 fok volt!! a tenger is meleg volt hisz egész nyáron volt ideje felmelegedni. sokkal jobb utószezonba menni, mint előszezonban. a fakultatív programok én úgy tudom a végén már nem nagyon indulnak.....az idén is paraliára készülünk már negyedjére de most július végén megyünk a villa thalassába.