Sziasztok! Valamelyik fórumon olvastam,hogy tavaly nyáron Paráliáról kisvasúttal át lehetett menni Olympic Beachre (este 6-tól közlekedett).Azt szeretném megtudni,hogy idén van-e ilyen lehetőség? Kisfiam imádná! A másik kérdésem pedig,hogy tényleg van a parttól befelé,kb 2 méteres sávban hínár? Köszi a válaszokat!
a hínár az tengeri fű és nem kapaszkodik a lábadba hanem a hullámzás hoza ki és kupacokban van jól kikerülhető