Sziasztok! Augusztus 1-én indulunk Paraliára. Tud valaki infót adni az Ino Apartmanról?
Mi 2 hétig voltunk ott. A szállás teljesen rendben van. A kis konyhában 3-3 db van evőeszközökből, mély és lapostányérból, kávéscsészéből és üvegpohárból és van 1 merőkanál. Kis rezsó (1 nagyobb és 1 kisebb lappal) és mikró van. Van egy serpenyő és 2 különböző méretű lábos. Ami nincs: dugóhúzó, konzervnyitó, nagy kés, konyharuha, mosogatószer, mosogató szivacs, szemeteszsák. Törölközőt (elég nagy) és ágyneműhuzatot adnak. A fürdőszoba elég kicsi, zuhanyzóval. A WIFI a szobában (legalább is a 106-osban) gyenge, de az erkélyen már jól megy.
A tulajok jó fejek, de az éjszaka hangoskodókat nem szeretik. Van még kérdés?