Sziasztok. augusztus 29-én indulunk Paráliára a férjemmel. A Billis-be fogunk lakni. Miskolcon szállunk fel, és Sátoraljaújhelyiek vagyunk!én 25 a férjem 30 éves. jön abban az időpontba a környékről valaki??ha igen irjon!köszi
A barátnőmmel mi is augusztus 29-én megyünk Miskolcról a Billy's-be.