(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Niki Dátum: 2011-07-04 22:22:35
sziiasztok :) azt szeretném megkérdezni hogy julius 11.-én ki jön még Paráliára? mi nyíregyházáról indulunk és a villa Thalassa-ban fogunk megszállni :) jön még oda valaki? milyen hely? élmények? én most fogok Paráliára először menni :P
Tóth Viktória Dátum: 2011-07-04 18:51:37
Szia azt szeretnénk megkérdezni hogy az szeptember végén lévő turnusra érdemes e menni aki strandolniszertne sokat a meleg tengerben?:) akkor sűt e més sokat a nap vagy már esős időszak van?
Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2011-07-04 09:32:55
Robogót lehet bérelni Paralián?? Mik a feltételei és milyen áron?Valaki segítsen!KÖszi
Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2011-07-04 09:31:12
Mi Egerből megyünk aug 29-én! Valaki jön még? Én már nagyon várom.....:-)
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2011-07-03 20:34:45
ulicska bernadett írta ekkor: 2011-07-03 13:22:47
Sziasztok. augusztus 29-én indulunk Paráliára a férjemmel. A Billis-be fogunk lakni. Miskolcon szállunk fel, és Sátoraljaújhelyiek vagyunk!én 25 a férjem 30 éves. jön abban az időpontba a környékről valaki??ha igen irjon!köszi
A barátnőmmel mi is augusztus 29-én megyünk Miskolcról a Billy's-be.