(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Sinya Dátum: 2011-07-03 20:11:35
Sziasztok!Holnap Nyíregyről megyünk hááháá!!! Bulit nem nehéz kint találni ,mindenhol van :D de ha valakit érdekel kint megmutatom .. :D
ulicska bernadett Dátum: 2011-07-03 13:22:47
Sziasztok. augusztus 29-én indulunk Paráliára a férjemmel. A Billis-be fogunk lakni. Miskolcon szállunk fel, és Sátoraljaújhelyiek vagyunk!én 25 a férjem 30 éves. jön abban az időpontba a környékről valaki??ha igen irjon!köszi
ZsocZoo Dátum: 2011-06-30 23:46:31
Teski Laura írta ekkor: 2011-05-31 14:19:56
Sziasztok! Július 4én indulunk barátnőimmel Paraliára az Ino-ba!Valaki megtudná nekem mondani,hogy hova érdemes menni bulizni, ami jó és hogy messze van e az apartmantól és belépő, italok mennyi kb. ? valamint a környező városokba van e lehetőség busszal átmenni ? Köszönöm előre is választ
Szia. Mi meg haverokkal megyünk Paráliára Július 4.én. Együtt mindent kiderítünk smile
ZsocZoo Dátum: 2011-06-30 23:37:29
Németh Erika Anikó írta ekkor: 2011-06-17 15:18:02
Mi is július 4-én indulunk Paraliára, Nyíregyházáról:)
Mi meg Szolnokról smile
ZsocZoo Dátum: 2011-06-30 23:35:56
ancsi írta ekkor: 2011-06-06 22:29:02
sziasztok. Júl.4-én indulunk busszal 2 bnőmmel a Billy's apartmanba,és szeretnénk tudni, hogy a szobákban jó a wifi? 20körüliek vagyunk és esetleg lesznek velünk egykorúak is? smile smile
Szia Ancsi :) mi is Július 4.én indulunk 3an fiúk , 19 évesek vagyunk smile