Sziasztok! Július 4én indulunk barátnőimmel Paraliára az Ino-ba!Valaki megtudná nekem mondani,hogy hova érdemes menni bulizni, ami jó és hogy messze van e az apartmantól és belépő, italok mennyi kb. ? valamint a környező városokba van e lehetőség busszal átmenni ? Köszönöm előre is választ
Szia. Mi meg haverokkal megyünk Paráliára Július 4.én.
Együtt mindent kiderítünk