Mi is 18 án indulunk de előbb Sartira megyünk egy hétre autóval megyünk Egerből.
Dátum: 2011-06-30 11:48:17
Míg Krisztián írta ekkor: 2011-06-09 21:12:02
Valaki megy Júli 18-tól Paraliára?
Mi megyünk, autóval, ketten. Ti busszal vagy autóval fogtok utazni? Honnan indultok?
vasas Brigitta Dátum: 2011-06-30 11:35:45
Tudja esetleg valaki mennyibe kerül a kvad bérlés egy napra?és elég a B -s jogsi hozzá? Köszi
Lesku Ivett Dátum: 2011-06-29 19:45:08
Ma jöttünk haza Paráliáról!Nagyon jó volt csak nagyon hamar eltelt!
uhrig edina Dátum: 2011-06-29 10:56:17
Sziasztok! Tudna valaki infót arról, hogy gyereknek 18 év alatt kell-e belépőt fizetni? A görög körútra mennénk és azt hallottam, hogy gyereknek nincs belépő. amúgy 10 éves a fiam. Aki tud infót kérlek segítsen. Köszi