(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Gácsi Angyalka Dátum: 2011-06-19 18:16:27
Szia! Május 16-tól voltunk Paralián az Ino apartmanba. Kérdésedre ?,laticel,napernyő ha kocsival mentek érdemes vinni,lehet bérelni de árat nem tudok mert mi nem tartottunk igényt rá. Vizforraló nincs ,kétlapos villanyfőző,és /fő legszükségesebb edény,van. Törülközőt adnak. Az apartman szép,tiszta,kedves tulaj ,főleg ha beszéltek Németül,,,,szeret a hölgy beszélgetni. Ami hátrány volt ,hogy rendkivül kicsi a fürdőszoba. Jó nyaralást!!
Deák Zsolt Dátum: 2011-06-19 11:24:57
Sziasztok! Mi holnap indulunk és az Ino apartmanban leszünk. Érdeklődnék pár dologgal kapcsolatban: - laticelt és napernyőt érdemes-e vinni a strandoláshoz? - lehet-e nyugágyat bérelni a parton és mennyiért? - van-e vízforraló az apartmanban? - törölközőt adnak-e a szobához? Üdv: Zsolt
Grand Paralia Dátum: 2011-06-19 08:01:57
Kiss Nikolett írta ekkor: 2011-06-17 13:41:14
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy megtudná e mondani valaki melyek azok a fakultatív programok amelyek ténylegesen is indulnak?Augusztus 22.én indulunk Paraliara 4 barátnőmmel Sárvárról. Jön valaki Sárvárról ebben az időpontban?
Kedves Nikolett, szinte minden napra van valami csodálatos vagy igazán élvezetes kirándulási lehetőség. Csütörtökön a Meteorákat látogatjuk meg, pénteken Skiathosra kirándulunk hajóval. Vasárnap Athénba megyünk, ami azonban létszámfüggő kirándulás, ezért teljesen biztosra nem tudjuk ígérni, hogy elindul. Hétfőn az Olymposra kirándulunk, este pedig egy nagyon hangulatos Folklor esttel búcsúzhatunk a héttől. Amennyiben pedig egy bulizós, napozós, fürdőzős hajókirándulásra vágytok, akkor csütörtökön és/vagy szombaton a kalózhajós kiránduláson kapcsolódhattok ki. smile Várunk Benneteket!
S. Tünde Dátum: 2011-06-17 20:39:21
Németh Erika Anikó írta ekkor: 2011-06-17 20:12:24
Mi a Pelagosba leszünk. Ti melyikbe?
Mi a Billy's-ben.
Németh Erika Anikó Dátum: 2011-06-17 20:12:24
S. Tünde írta ekkor: 2011-06-17 19:14:17
Melyik apartmanba mentek Erika?
Mi a Pelagosba leszünk. Ti melyikbe?