(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

S. Tünde Dátum: 2011-06-17 19:14:17
Németh Erika Anikó írta ekkor: 2011-06-17 15:18:02
Mi is július 4-én indulunk Paraliára, Nyíregyházáról:)
Melyik apartmanba mentek Erika?
Németh Erika Anikó Dátum: 2011-06-17 15:18:02
Mi is július 4-én indulunk Paraliára, Nyíregyházáról:)
Kiss Nikolett Dátum: 2011-06-17 13:41:14
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy megtudná e mondani valaki melyek azok a fakultatív programok amelyek ténylegesen is indulnak?Augusztus 22.én indulunk Paraliara 4 barátnőmmel Sárvárról. Jön valaki Sárvárról ebben az időpontban?
Lesku Ivett Dátum: 2011-06-16 16:23:00
Fekete Noémi írta ekkor: 2011-06-16 15:58:24
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a buszok visszafelé megállnak-e a határnál, ahol vámmentesen lehet vásárolni? Hallottam, hogy valamennyivel olcsóbbak itt a dolgok, mi kb. 4 éve voltunk akkor annyira nem volt olcsó. Most mik a tapasztalatok? Megéri félretenni rá? Ha megáll egyáltalán a busz... Júni 20-án indulás.... már csak 4 nap jön még valaki ekkor?
Szia!Mi is hétfőn megyünk :)
Vaczkó Béláné Dátum: 2011-06-16 16:03:09
Fekete Noémi írta ekkor: 2011-06-16 15:58:24
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a buszok visszafelé megállnak-e a határnál, ahol vámmentesen lehet vásárolni? Hallottam, hogy valamennyivel olcsóbbak itt a dolgok, mi kb. 4 éve voltunk akkor annyira nem volt olcsó. Most mik a tapasztalatok? Megéri félretenni rá? Ha megáll egyáltalán a busz... Júni 20-án indulás.... már csak 4 nap jön még valaki ekkor?
Tavaly megálltak a buszok hazafelé, de szerintünk egyáltalán nem volt olcsóbb, talán a cigi, de az korlátozva van, ha jól tudom.