Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a buszok visszafelé megállnak-e a határnál, ahol vámmentesen lehet vásárolni? Hallottam, hogy valamennyivel olcsóbbak itt a dolgok, mi kb. 4 éve voltunk akkor annyira nem volt olcsó. Most mik a tapasztalatok? Megéri félretenni rá? Ha megáll egyáltalán a busz... Júni 20-án indulás.... már csak 4 nap jön még valaki ekkor?
Tavaly megálltak a buszok hazafelé, de szerintünk egyáltalán nem volt olcsóbb, talán a cigi, de az korlátozva van, ha jól tudom.