(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Fekete Noémi Dátum: 2011-06-16 15:58:24
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a buszok visszafelé megállnak-e a határnál, ahol vámmentesen lehet vásárolni? Hallottam, hogy valamennyivel olcsóbbak itt a dolgok, mi kb. 4 éve voltunk akkor annyira nem volt olcsó. Most mik a tapasztalatok? Megéri félretenni rá? Ha megáll egyáltalán a busz... Júni 20-án indulás.... már csak 4 nap jön még valaki ekkor?
Bártfai Nikolett Dátum: 2011-06-16 13:59:48
Tóth Georgina írta ekkor: 2011-06-16 10:34:50
szia! Mi tavaly voltunk az Ino-ban! Van egy villanyrezsó, pohár, tányér evőeszköz annyi ahány fős a szoba!! amire emlékszem az egy nagy fazék, és egy serpenyő de asszem volt még más is!! Korrekt apartman! Mi idén is oda megyünk, hétfőn indulunk! Ja szivacs és mosogatószer kell az nincs!
Szia!Köszönöm a választ!Mi is hétfőn indulunk! smile
Tóth Georgina Dátum: 2011-06-16 10:34:50
Bártfai Nikolett írta ekkor: 2011-06-15 20:23:47
Kedves mindenki!Az Ino apartmanról kérnék tapasztalatokat.Mennyire felszerelt a konyha?(edény,tányér,evőeszközök,poharak stb.) Üdv:Niki
szia! Mi tavaly voltunk az Ino-ban! Van egy villanyrezsó, pohár, tányér evőeszköz annyi ahány fős a szoba!! amire emlékszem az egy nagy fazék, és egy serpenyő de asszem volt még más is!! Korrekt apartman! Mi idén is oda megyünk, hétfőn indulunk! Ja szivacs és mosogatószer kell az nincs!
Bártfai Nikolett Dátum: 2011-06-15 20:23:47
Kedves mindenki!Az Ino apartmanról kérnék tapasztalatokat.Mennyire felszerelt a konyha?(edény,tányér,evőeszközök,poharak stb.) Üdv:Niki
Grand Paralia Dátum: 2011-06-12 17:02:16
Simon Edit írta ekkor: 2011-06-10 20:41:12
Köszönjük a jól szervezett nyaralást, a kedves és segítőkész sofőrök és idegenvezetők munkáját! Edit és Péter
Kedves Edit és Peti, örülünk, hogy jól éreztétek magatokat itt Paralián és bármikor szeretettel várunk vissza Benneteket! smile