Kedves mindenki!Az Ino apartmanról kérnék tapasztalatokat.Mennyire felszerelt a konyha?(edény,tányér,evőeszközök,poharak stb.) Üdv:Niki
szia!
Mi tavaly voltunk az Ino-ban! Van egy villanyrezsó, pohár, tányér evőeszköz annyi ahány fős a szoba!! amire emlékszem az egy nagy fazék, és egy serpenyő de asszem volt még más is!! Korrekt apartman! Mi idén is oda megyünk, hétfőn indulunk! Ja szivacs és mosogatószer kell az nincs!