Kedves Eszter és Szandra!
Email címetekre lenne szükségem. Bocsi ha már leírtátok itt a fórumban, de nem találom :-). (Egyéni kérésem lenne)
Köszönettel: [email protected].
Pálóczi Ágnes Dátum: 2011-06-09 21:26:37
Kedves Mindenki!
Örömmel vennénk, ha egy egy hazaérkező nyaraló röviden leírná tapasztalatait.Pl. árak, szórakozóhelyek, programok, stb.
Előre is köszi, mindenkinek felejthetetlen nyaralást kívánok.