Helló Krisztián!
Szerintem nem kell aggódni a medúzák miatt.Előfordulnak,de kis odafigyeléssel elkerülhetőek.Különben is a világos majdnem átlátszóak nem csípnek, csak a sötétebbek a barnák.Szerintem azok ritkák ezekben a vizekben.Szúnyogriasztót érdemes vinni, de szerintem lényegesen kevesebb a szúnyog, mint egy átlagos hazai tóparton.Kellemes nyaralást!
Üdv, Ági