(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Repka József Dátum: 2011-06-08 00:30:08
Králl Tibor írta ekkor: 2011-06-07 08:38:51
Kedves Fórumozók! Június 20.án este indulunk Miskolcról és másnap reggelre tervezzük az érkezést Paraliára a Pelagos apartmanba. Kérnék némi infót az apartmanról. Milyen a felszereltsége? A klímát ott kell kifizetni? Mennyire igaz a délutáni szobafoglalás? Hogy lehet parkolni? Köszönöm.
Szia Tibor! Tavaly voltunk a Pelagosban és akkor még ingyen volt a klima. Idén már ha jól olvastam fizetős :( . Mi is este 6 körül indultunk és másnap 11 után (görög idő) érkeztünk meg de akkor még nem lehetett elfoglalni a szállást. Ez csak 1 óra körül sikerült. A szobák minimálisan felszereltek. Nyugodt csendes helyen van az apartman és előtte az utcán lehet parkolni. ingyen volt még a wifi is de csak a bejáratnál lévő társalgóban volt megfelelő jelszint. A tulajok ott laknak és kedvesek, segítőkészek viszont csak görögül értenek.
Míg Krisztián Dátum: 2011-06-07 18:50:38
És a medúzákkal mi a helyzet?Kell-e parázni?
S. Tünde Dátum: 2011-06-07 13:58:02
Míg Krisztián írta ekkor: 2011-06-06 19:42:31
Mennyire igaz,hogy vannak medúzák ? Paraliai strandra megyünk júliusban.Szúnyogokkal,bogarakkal mi a helyzet?Hogy készüljünk?Vagy szeretik a tequilás vért ?:)))
Kedves Krisztián! Szúnyogok, bogarak mindenhol vannak sajnos. smile Mindenféle vért szeretnek a szúnyogok..ha tequilás, ha vodkás sajnos(tapasztalat). smile
S. Tünde Dátum: 2011-06-07 13:55:53
Farkas Franciska írta ekkor: 2011-05-12 13:21:15
Sziasztok! Július 4.én indulunk Paráliába 4en busszal, győri felszállással. Megy még valaki ebben az időpontban?
Kedves Franciska! Én + 2 barátnőm m1ünk abban az időpontban Paráliára..csak nem Győrből, hanem Miskolcról. smile
Attila Dátum: 2011-06-07 10:29:29
Veres Lajos írta ekkor: 2011-06-06 17:09:54
Igen ingyenes a parkolás.Ti honnan indultok?
Ok, köszi. Mi Pestről indulunk.